neděle 26. června 2022 Adriana

Zemřel Petr Adam, jeden z obviněných v korupční kauze dopravního podniku. Nejspíš spáchal sebevraždu

Petr Adam, který byl jedním ze třinácti obviněných lidí v kauze korupce v pražském dopravním podniku, je po smrti. Podle MF Dnes pravděpodobně spáchal sebevraždu. Petr Adam podnikal v telekomunikacích, byl obchodním zástupcem, který se snažil uplatit člena dozorčí rady dopravního podniku, který upozornil na pochybnou zakázku.

Petr Adam se podle MF Dnes snažil s dalším obviněným podnikatelem ovlivnit zakázku na dodávku IP kamer za více než půl miliardy korun a rozšíření radiostanic Tetra za dalších téměř sto milionů korun.

Policie dnes naší redakci potvrdila, že v pondělí v půl páté odpoledne zasahovala v jednom z domů Klausově ulici, kde byl nalezen šedesátiletý muž bez známek života. „Policie v místě poskytovala součinnost záchranářům a posléze i koronerovi. Policisté celou událost zadokumentovali a v případu byla nařízena pitva,“ uvedl pro Pražskou Drbnu policejní mluvčí Jan Rybanský a dodal, že s ohledem na pozůstalé nebude sdělovat jakékoliv bližší informace.

„Na místo jsme vyslali záchranářskou lékařskou posádku a následně i koronera k úmrtí šedesátiletého muže. Záchranáři mu nedokázali pomoci,“ řekla pro naši redakci mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Dopravní podnik Praha

Štítky dopravní podnik, kauza, úmrtí, Petr Adam

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.