čtvrtek 29. září 2022 Michal

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Díky Sportce se stal milionářem. O výhru se rozdělí s dětmi

PR článek

Pro svůj úplně první tiket si dnešní šťastlivec došel přibližně před dvaceti lety a za ty roky příležitostného sázení se mu poštěstilo vyhrát hned několikrát. Nyní je mu přes šedesát let a Sportka je pro něj srdeční záležitostí.

Když si jednoho brzkého pátečního rána muž vyrazil do tabáku pro noviny, neodolal a požádal prodavačku i o jednu vstupenku do slosování své oblíbené loterie. V tu chvíli ani nepřemýšlel nad tím, že se z něj ještě téhož večera stane nový milionář. Už večer ale mohl slavit - Sportka mu přiřkla částku 2 942 348 Kč.

Výhru daruje svým dětem

„Bylo to pořádné překvapení a nejdřív jsem tomu moc nevěřil. Po několika kontrolách tiketu jsem si ale svou výhru konečně připustil a v tu chvíli se mi dost ulevilo,“ řekl nám šťastný výherce. „Pořád mi přijde zvláštní přemýšlet o sobě jako o milionáři,“ usmíval se.

Směr jeho života to prý ale nijak zvlášť nezmění, výherce je s ním totiž víc než spokojen. Navíc pevně věří, že náhlá výhra nepoznamená ani jeho charakter – peníze si nechce nechávat jen pro sebe, ale hodlá se o ně podělit se svými dvěma potomky, kterým si přeje zajistit co nejlepší život.

O soukromí se bát nemusí

„O výhře ví manželka, naše děti a moji opravdu blízcí přátelé. A myslím si, že to tak i zůstane. Jsem rád, že si mohu o svém soukromí rozhodovat jen já sám. Přijde mi dost děsivé, jak se kolem některých zahraničních výherců okamžitě sesypou média a davy lidí,“ prozradil nám na závěr.

Narážel tím na fakt, že Sazka plně respektuje a chrání soukromí svých výherců a nechává jen na nich, s kým se o radostnou novinku podělí. Pokud vás tedy od výhry dělí strach z toho, že nebudete mít svůj život pod kontrolou, hoďte všechny obavy za hlavu a místo starostí si pořiďte sázenku do slosování.


18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost..

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky sazka, loterie, sportka, milionář, sázky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.