pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Doplňky do auta, které musí mít každý řidič

PR článek

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste si koupili nové poklice na auto? A co pořídit si i nějaké vychytávky, které vám zpříjemní cesty autem? Máme pro vás hned několik nápadů.

Poklice na kola

Chystáte se přezouvat pneumatiky na svém voze a s nimi i poklice na kola? Necháváte jejich výběr na servisu, nebo si je rádi vybíráte sami podle svého vkusu? Ačkoliv se jedná o autodoplněk, který zrovna vy při jízdě moc neoceníte, můžete jejich správných výběrem sladit celkový vzhled vašeho vozu. Kromě klasických stříbrných a černých jsou k mání také barevné. To stejné platí o jejich tvarech: zvolit můžete typické celoplošné poklice nebo vsadit na paprskovitý design. Záleží na vašem vkusu.

Vany do kufru

Pravidelně v kufru vašeho auta převážíte nejrůznější náklady a chcete je zajistit proti pádům a rovněž ochránit interiér vašeho auta? Zvažte pořízení vany do kufru. Jedná se o gumovou podložku, co jednoduše umístíte do kufru a bude plnit obě výše zmíněné funkce. Ocení ji i majitelé čtyřnohých miláčků, které pravidelně převáží v kufru na výlety, a následně musí celý interiér zbavovat všudypřítomných chlupů.

Stínítka a sluneční rolety do auta

Pokud za volantem trávíte poměrně dost času a každý den dojíždíte do práce, v úvahu byste měli vzít i koupi stínítek a slunečních rolet. Oceníte je kdykoliv vám budou do auta pražit sluneční paprsky – a vy se ještě navíc například zaseknete v zácpě. Prodávají se buď sluneční clony, které jednoduše připnete na sklo, anebo také sluneční rolety, co můžete v případě potřeby stáhnout. A pro děti se navíc vyrábí i speciální clony s obrázky z filmů a seriálů.

Jestliže ve svém autě trávíte hodně času a jste věčně někde na cestách, některé doplňky vám mohou dost zjednodušit cesty a také čištění interiéru. A speciální poklice vám mohou doladit vzhled celého auta.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky poklice na kola, vany do kufru, stínítka, sluneční rolety, enautoparts.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.