sobota 13. srpna 2022 Alena

Vyhledávání

Nalezené články: "Vaňková"

Brno spřádá plány na horkovod. Povede přes dva tisíce pozemků

Na stavbu dvaačtyřicet kilometrů dlouhého potrubí, jímž bude proudit teplo z Dukovan, se chystají v Brně. Horkovod, který městu přinese energetickou soběstačnost, má stát do deseti let. Plánovaná trasa ale vede přes více než dva tisíce parcel.

MHD zdarma pro ukrajinské uprchlíky brzy zrušíme, tvrdí brněnští zastupitelé

Brno po začátku války na Ukrajině připravilo podporu pro ukrajinské uprchlíky. Lidem prchající před válkou například nabídlo cestování MHD zdarma či prostřednictvím městských příspěvkových organizací jim poskytlo vstupy do kulturních institucí za...

Brno poslalo Romy od nádraží do stanů. Původní tábořiště obehnalo plotem

Ukrajinští Romové od brněnského nádraží mají nový domov. Původní plácek u hlavního vlakového uzlu vystřídali za areál poblíž autobusového nádraží, kam je město v pátek přesunulo. Na místě mají stany, vodu i toalety Jejich dosavadní tábořiště radnice...

Brnu dochází trpělivost s ukrajinskými Romy z nádraží. Odsune je za plot

Tábořiště u hlavního nádraží, pokálený podchod a přeplněný pracovní úřad. Tak v současné době vypadá Brno, které se potýká s náporem ukrajinských Romů. Město s těžko přizpůsobivými došla nyní trpělivost a chystá jejich odsun do oploceného areálu.

Pracovní úřad v Brně praská s novým měsícem ve švech. Fronty jsou i před bankou

Brněnský úřad práce je se začátkem nového měsíce doslova pod palbou návštěvníků. Dnes zamířilo k budově pracáku stovky lidí, kteří stojí dlouhé fronty. Úředníci zvládají obrovský zájem žadatelů o sociální dávky pouze za pomoci policistů a strážníků.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vaňková"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vaňková"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.