Počasí dnes27 °C, zítra28 °C
Čtvrtek 18. července 2024  |  Svátek má Drahomíra
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

GAC AION oficiálně vstupuje na nepálský trh s modelem AION Y

PR článek, aktualizováno 28. května 2024, 8:28

Kuang-čou (Čína) 28. května 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Dne 23. května 2024 uspořádala společnost GAC v Káthmándú tiskovou konferenci k představení značky a otevření showroomu, čímž oficiálně vstoupila na nepálský trh. Slavnostní otevření prvního nepálského showroomu značky GAC AION zároveň představilo místním zákazníkům hvězdný model AION Y. Akce se zúčastnila řada významných hostů, mezi nimiž nechyběl čínský velvyslanec v Nepálu Chen Song, generální ředitel GAC AION Gu Huinan, zástupce generálního ředitele GAC International Wang Shunsheng, Binod Chaudhary, předseda představenstva Chaudhary Group, a Nirvana Chaudhary, generální ředitel Chaudhary Group. Ti všichni se spolu s významnými nepálskými médii a představiteli veřejného mínění stali svědky další expanze skupiny GAC na mezinárodní trhy.

Tisková konference se konala v showroomu Thapathali na vynikající adrese v hlavním městě Káthmándú. Nový showroom, který se rozkládá na ploše přibližně 210 metrů čtverečních, se pyšní exteriérem z moderních celoskleněných závěsných stěn, díky čemuž je mezi celou ulicí podniků automobilových značek k nepřehlédnutí a přispívá k budování image prémiové značky GAC AION.

V rámci akce byl slavnostně představen model AION Y, vlajková loď společnosti GAC AION. Tento model, který patří k nejprodávanějším čistě elektrickým SUV společnosti GAC AION, splňuje vysoké nároky na estetiku, prostornost, pokročilé technologie i bezpečnost, díky čemuž je celosvětově velmi oblíbený mezi mladými zákazníky.

Kromě modelu AION Y plánuje společnost GAC AION v letošním roce uvést na trh v Nepálu několik nových modelů, které se dokáží přizpůsobit složitému terénu a proměnlivému klimatu této země. Generální ředitel společnosti GAC AION Gu Huinan uvedl: „Nepál má bohaté zdroje, jako je voda a elektřina, a vývoj inteligentních elektrických vozidel je součástí nepálského národního akčního plánu. Díky rozsáhlým zkušenostem společnosti GAC AION napříč celým průmyslovým řetězcem výroby a prodeje vozidel poháněných novými zdroji energie hodláme účinně podporovat vývoj vozidel s alternativním pohonem v Nepálu a urychlit tak energetickou transformaci země."

Vstup na nepálský trh představuje v rámci internacionalizační strategie „1551" společnosti GAC významný milník, který přispívá k hospodářské a obchodní spolupráci mezi Čínou a Nepálem v rámci iniciativy Nové Hedvábné stezky a urychluje ekologický rozvoj regionální ekonomiky. Také do budoucna plánuje společnost GAC neustále posilovat hodnoty značky, kterými jsou „špičková kvalita" a „technologické inovace", posilovat své prodejní a servisní sítě, uvádět další modely vozidel poháněných novými zdroji energie a uspokojovat rozmanité potřeby místního trhu. Cílem této iniciativy je poskytnout v Nepálu řešení pro udržitelnou mobilitu a podpořit hlubší spolupráci mezi Čínou a Nepálem v oblasti vozidel využívajících nové zdroje energie.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2422171/WechatIMG83.jpg

KONTAKT: Christy Ye, +86-18029631882, christy.ye@bozhilin.com

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

GAC AION oficiálně vstupuje na nepálský trh s modelem AION Y  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.