Počasí dnes21 °C, zítra25 °C
Neděle 16. června 2024  |  Svátek má Zbyněk
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Objevte kouzlo Gruzie, kde se potkává svět Evropy a Asie

PR článek, aktualizováno 16. května 2024, 13:03

Praha 16. května 2024 (PROTEXT) - Vítejte ve světě, kde se snoubí starověká historie s moderními vlivy. Gruzie nabízí nepřeberné množství důvodů, proč se do ní zamilovat. Od nádherné přírody a bohaté kulturní scény až po jedinečné gastronomické zážitky a starobylé vinařské tradice. Gruzie je destinací, která osloví každého, kdo hledá autentické a nezapomenutelné zážitky.

Gruzie je zároveň zemí, kde se příroda rozhodla předvést svou neuvěřitelnou rozmanitost. Od majestátních hor Kavkazu, které nabízejí nezapomenutelné výhledy a možnosti pro turistiku a horolezectví, až po subtropické pláže Černého moře s jemným pískem a teplou vodou. Právě pestrost krajiny představuje nekonečné možnosti pro dobrodružství i relaxaci. Při cestě gruzínskou přírodou lze objevit originální zážitky, ať už jde o horské vesnice s unikátními tradicemi, zelené údolí plné vinic nebo termální prameny.

Pokud si chcete dopřát cestu do Gruzie, nemusíte se trápit složitou organizací celého výletu. Z Prahy totiž létají na tamní letiště přímé lety několikrát týdně, kdy se během pár hodin ocitnete rovnou na gruzínském letišti. V loňském roce zde česká společnost Czech Inn Hotels převzala hotel Miramare Magnetic Beach Hotel přímo na pobřeží Černého moře v oblasti Adžárie, které je vyhlášenou lázeňskou oblastí s nádhernými plážemi a příjemným teplým mořem. Není problém domluvit se pohodlně na ubytování a organizaci vaší cesty. Nově postavený grand hotel s privátní pláži a bazénem nabízí vynikající dostupnost s ideální polohou pro cestování po Gruzii. K dispozici je transfer mezi hotelem a mezinárodním letištěm v Kutaisi, kdy se nemusíte bát složitého zařizování. Přímo v hotelu se potom můžete těšit na střešní bar v 7. patře s nejkrásnějším výhledem na západ slunce nad mořem v této části světa. Hotel má připravenou širokou nabídku výletů do hor, k významným památkám, na místní trhy nebo za ochutnávkou vín.

 

Zdroj: Czech Inn Hotels

 

 

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Objevte kouzlo Gruzie, kde se potkává svět Evropy a Asie  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.