středa 27. ledna 2021 Ingrid

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat.

KOMENTÁŘ: 2020? Byl jsem špatným rokem

Uff. Právě jsem skončil. Jsem rok 2020. A že jsem byl rokem. Myslím, že jste si vy Češi, ale i celý svět oddechli. Všichni na mě budou vzpomínat. Byl jsem špatným rokem. Omlouvám se. Možná jsem byl nejhorším rokem vašeho života. Loni v lednu to tak vůbec nevypadalo. Všichni jste si mysleli, že budu po předchůdci roku 2019 ještě lepší. Plánovali jste, měli jste předsevzetí.

Edvard Kožušník je bývalým eurposlancem (2009 -2014) za ODS, již několik let působí v souromém sektoru v Bruselu a volném čase organizuje běžecké kurzy zdarma.

Začal jsem požáry v Austrálii. Ty musely ve zprávách hlavně kvůli koalám působit hrozně. Ale jak sami říkáte: “Do Česka daleko.” Už tehdy ale začaly prosakovat zprávy o nějaké chřipce někde ve Wuhanu v daleké Číně. Myslím, že to v Česku nikdo nebral vážně. V únoru někteří z vás zbystřili, kdy nový virus řádil v Itálii, Švýcarsku a Španělsku. Vaše vláda vás Čechy ujišťovala, že je to daleko a že má všechno pod kontrolou.

Vsadím se, že dnes byste mě, rok 2020, vyměnili za 19tku. Na druhou stranu jste se jako Česko díky mně dostali hned několikrát do světových zpráv. Poprvé to bylo hned v úvodu pandemie, kdy Češi ukázali solidaritu a flexibilitu. Sami jste si šili ochranné pomůcky, pomáhali jste slabším. Spojili jste se v jeden národ, který jako mnohokrát v historii zvládl velké věci. V mé druhé půlce to bylo trochu horší. Ano, byli jste na prvních stránkách novin, ale nevím, jestli v tom dobrém. Váš premiér se tak trochu v srpnu vychloubal, že jste nejlepší. Doslova říkal: “best in COVID”. A ten samý premiér se dostal do všech novin ještě jednou v prosinci, když se nechal očkovat vakcínou jako první z Čechů. V Německu to byla myslím důchodkyně a v jiných zemích zdravotníci. Tedy nejvíce ohrožené nebo pro společnost potřebné skupiny.

Omlouvám, se že jsem vás nechal v 1,5 metrových rozestupech. Některé jsem nechal bez práce, některé bez hospody. Učili jste se učit on-line. Omlouvám se, že jsem přinesl prázdnotu, ticho, ale hlavně nejistotu. Vy Češi jste ale byli úžasní. Tleskám všem, kteří pomáhali a pomáhají nemocným. Tleskám i těm, kteří museli omezit všechny ekonomické aktivity pro vyšší dobro, bezpečnost a zdraví. Vím, že to vůbec nebylo a nebude jednoduché. Můj potlesk a obdiv jdou tak trochu do ztracena, když si vzpomenu na všechny ty střídání ministrů zdravotnictví. To zavírání, uvolňování, povolování. Hlavně v době, když se mé dny už krátily, tak jste to mohli fakt dělat lépe. Nebyli jste v tom ale sami. Nejenom Evropa, ale celý svět v tom mém roce, tak trochu šílel. Amerika, Rusko….

Byl jsem rokem, který bral dech. Nečekaně a asi všem. Bude asi málo těch, kteří mi řeknou: “Byl jsi dobrým rokem.” To málo by šlo i spočítat. Za mého vládnutí se v Česku narodilo přes 100 tisíc dětí. Tak trochu tedy doufám, že alespoň ty a jejich rodiče na mě nezanevřou.

Teď se budete všichni upírat ke slovičkům jako Pfizer, Sanofi Moderna a dalším. To už nebude v mé moci. Tady se budete muset ptát u mého následovníka. Roku 2021. Jak jsem říkal v úvodu. Skončil jsem. Doufám, a tak trochu i věřím, že vy Češi budete držet při sobě. Že zaženete chmury, které jsem vám přinesl a že o vás bude slyšet ve světě. Tedy v tom pozitivním. První velká příležitost bude na odložené Olympiádě v Tokiu. Tam vám to vždycky šlo. Jo, a pak máte ty volby.

Taky váš rok 2020

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto ODS

Štítky komentář, bilance, hodnocení, koronavirus, 2020

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Karel Janyška

Milí Češi, jsem znalcem teorie spontánního řádu, tedy toho JEDNOHO, z čeho všechno pochází a je jím uspořádáváno, včetně života, lidského těla a zvířecích virů. Za její výklad dostal F.A.Hayek Nobelovu cenu. Covid-19 je replikací, tedy vtělením, spontánního řádu jistého druhu zvířecích virů na spontánní řád člověka. Evoluční a pro člověka nešťastnou a smrtelnou. Lék na ni zatím není. Obrana proti ní však ano. Protože teorii spontánního řádu ani z vědců nikdo nezná je mrtvých jak naseto a nemuselo by být. Stačí inkubaci covidu v lidském těle zachytit včas a jeho imunitní systém si s ní lehce poradí. Doporučovat sledování tzv.příznaků, je neuvěřitelná hloupost hraničící se zločinem. To je totiž už ona nevyléčitelná nemoc. Musíme tedy co nejblíže prvnímu okamžiku nakažení, tedy inkubaci, covidu. Musíme hledat změny v chování těla a najdeme onen známý pocit "něco na mě leze" při nachlazení a za viditelný záchranný bod si určíme teplotu 36,8. V době covidové známe jen covid, nespoléháme na pouhé nachlazení. První symptomy jsou u všech viróz podobné. Okamžitě všeho necháme a zahříváme tělo zvenčí, stačí oblečením, tak dlouho a intenzivně, až samo naznačí dost. Tím jsme aktivovali imunitní systém, tedy sebezáchovné, sebepořádací a seberegulační vlastnosti a účinky spontánního řádu lidského těla a ten všechno vyřešil. Ještě málo namnožený covid vyhledal a zničil.Dělám to tak 40 let na radu jednoho amerického vědce, který argumentoval ohřátím krve, která zapíná imunitní systém, což je ovšem totéž. Ani jednou jsem od té doby nebyl nemocen, neboť tuto radu aplikuji. Zabrala i na covid-19. Bodejť, viróza, jak viróza. Za 3 hodiny bylo po všem a dostavil se jakýsi až nadpřirozený pocit zdraví. Snad proto, že vyhledal úplně všechno špatné a zničil.Tato rada je superbezpečná, úspěšná, rychlá a zadarmo. Je to jediná cesta k ukončení pandemie nekomerčním způsobem. Vyžaduje však zodpovědnod, poctivost a zejména okamžitý zásah po napadení. Hodně štěstí při její aplikaci ! Děkuji za pozornost.

sobota, 2. ledna 2021, 20:47

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.