Počasí dnes6 °C, zítra5 °C
Pátek 3. února 2023  |  Svátek má Blažej

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Sázející ze severu Moravy bude 20 let dostávat 100 tisíc korun měsíčně!

PR článek

Život podle vlastních snů a představ, naplněný zážitky, cestováním, radostí a bez nutnosti řešit rutinní povinnosti. Tak si můžeme představit budoucnost, která čeká na aktuálního výherce v loterii Extra Renta. Minulý týden se totiž sázejícímu z Moravskoslezského kraje podařilo trefit všech 7 čísel a raduje se tak z měsíčního příjmu 100 000 Kč, a to na dlouhých 20 let!

Za takový balík si může každý měsíc splnit i ta nejtajnější přání, zároveň získává i příjemný pocit finanční jistoty. Hlavní výhru Extra Renty získal šťastlivec ze severní Moravy, který si vsadil dva sloupečky vlastních čísel. Jeho investice ve výši 50 Kč se tak mnohonásobně zhodnotila a čerstvý rentiér se nyní může těšit, že mu každý měsíc až do roku 2041 přistane na účtu vždy 100 000 Kč.

Losuje se každé pondělí

Extra Renta je podobně jako Sportka nebo Eurojackpot postavena na principu číselné loterie, kde se volí 7 čísel z 33. Výhru můžete získat už za 3 uhodnutá čísla. Cena sloupečku je 25 Kč, sázenka obsahuje 4 sloupečky. Losování probíhá jednou týdně, a to vždy v pondělí ve 20:00. Další informace získáte zde.

Svou sázenku můžete podat na prodejních místech Sazky, ale také jednoduše online na tomto odkaze.

20 let finanční nezávislosti

Zájem o výhru v podobě měsíčních výplat Čechy velmi baví už delší dobu. Například mezi jedny z nejoblíbenějších losů patří ty z rodiny Rentiér, které nabízejí měsíční renty v různých hodnotách po dobu 5 let. Extra Renta však tento model posouvá ještě dál a výrazně prodlužuje období, po které výherci měsíční platby dostávají. Hlavní výhra poskytne celých 20 let finanční nezávislosti.


18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Sazka, výhra, loterie, Morava, Moravskoslezský kraj, závislost, Severní Morava, Česko, Sportka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.