středa 20. ledna 2021 Ilona

Vyhledávání

Nalezené články: "tlumočení"

Kde uplatnit znalost jazyků

sobota, 9. ledna 2021, 16:17Vzdělání

Kde uplatnit znalost jazyků

Ovládáte cizí jazyk a přemýšlíte nad jeho užitím? Nebo se jazyk chcete naučit, ale přemýšlíte, zda to má smysl? Pokud se chcete o uplatnění jazyků dozvědět více, určitě čtěte dál.

Opatření nutí firmy propouštět. Jiné zase trápí nedostatek pracovní síly ze zahraničí

Jedno z nejtěžších porevolučních období prožívají v těchto dnech živnostníci a firmy na českém trhu. Vládní opatření proti koronaviru zasáhla téměř všechny odvětví ekonomiky. Některé firmy se dostaly do existenčních problémů, jiné nad pomyslnou...

Jablonec se přibližuje neslyšícím, zapojil se do projektu Bezbariérová komunikace

Magistrát města Jablonce nad Nisou začal spolupracovat s organizací Tichý svět. Díky tomu se stává otevřenějším městem pro osoby neslyšící.

Komunističtí zákonodárci utržení ze řetězu. S diplomatickým pasem jezdí na Východ za separatisty

Čeští poslanci a senátoři pravidelně podnikají cesty na východní Ukrajinu a Krym, který stále trpí následky bojů s proruskými separatisty. Při různých příležitostech pak na pozvání jezdí i do Ruské federace. Vedle tradičně prokremelské KSČM vidíme...

Veřejný prostor, ruská expanze, ukrajinský nacionalismus – o tom všem a mnohém jiném se dá v Praze tento týden debatovat!

Malostranská drbna pro vás vybírá akce v Praze s převážně ekonomickou a politickou tématikou plus jako bonus zajímavé kulturní tipy. Vstupné na akce je zdarma, není-li uvedeno jinak. Pro tento týden (16. 6. – 22. 6. 2014) vám přinášíme:

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tlumočení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "tlumočení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.