Počasí dnes0 °C, zítra3 °C
Neděle 29. ledna 2023  |  Svátek má Zdislava

Vyhledávání

Nalezené články: "tipy"

Jak na jednodenní detox? Pijte hodně vody a vyzkoušejte odlehčené recepty

Po vánočních svátcích a silvestrovských oslavách se mnoho lidí snaží začít nový rok s odlehčenou a vyváženou stravou. Někteří se vydají cestou detoxu, který pomůže zbavit tělo zátěže a nastartovat metabolismus. Jak na takový jednodenní detox?

Sportovní tipování – nový druh zábavy při sledování

Chtěli byste pozvednout úroveň s jakou sledujete sportovní přenosy a vaše vyvolené na fotbalovém poli? Vyzkoušejte sportovní sázení s ověřenými tipy od Darktipu.

Jak léčit respirační nemoci v domácích podmínkách a kdy už navštívit lékaře

Respirační onemocnění zkomplikovala sváteční dny mnohým z nás a počty nemocných se nesnižují ani v novém roce. Jak těmto potížím předcházet? Jak zvládnout jejich běžný průběh v domácích podmínkách? A kdy je na místě vyhledat lékařskou péči?

Jaké dárky nejvíce potěší obdarované?

Sobota, 17. prosince 2022, 16:43

Jaké dárky nejvíce potěší obdarované?

Najít vhodné dárky občas patří mezi velmi náročné, dokonce až stresující úkoly. Přijít na to, co si vaši blízcí doopravdy přejí, a to ať už se jedná o děti, rodinné příslušníky, drahou polovičku, přátele či kolegy v práci, může být opravdovým...

Údržba solárních panelů v zimě je nezbytná, proto ji nepodceňujte

Nachází se na střeše vašeho domu solární panely a vy si během zimy kladete stále dokola tu jednu a samou otázku – fungují solární panely v zimě? Odpověď je sice překvapivá, ale kladná. Aby ovšem mohly solární panely efektivně vyrábět elektrickou...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tipy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "tipy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.