sobota 13. srpna 2022 Alena

Vyhledávání

Nalezené články: "městská policie"

Nezodpovědní majitelé vypouští nechtěné želvy do přírody, nepůvodní plaz představuje velké riziko

V poslední době roste počet nalezených želv nádherných poblíž oblíbených plzeňských rybníků. Problém s výskytem tohoto nepůvodního živočicha trvá už několik let. V Evropě je tato želva považována za invazní druh, který dokáže zničit celé populace...

Dav aktivistů v Brně zaútočil na sochu Jošta. Strhl z něj ukrajinskou vlajku

V Brně zuří válka o sochu markraběte Jošta. Dílo na Moravském náměstí se o víkendu stalo terčem aktivistů, kteří na jeho štít vyvěsili moravskou orlici. Tvrdí, že hájí své město. Žluto-modrý prapor přitom na soše visel pouhé tři dny.

Praha chce do města nalákat turisty. Nabídne motivační balíčky

Začátkem července spustí organizace Prague City Tourism kampaň, která má za úkol do hlavního města nalákat víc českých turistů na delší dobu a ty zahraniční poučit o chování zejména v historickém centru.

Jablonec rozšířil zákaz pití alkoholu. Láhev teď stačí jen držet

Zastupitelé v Jablonci schválili rozšíření zákazu pití alkoholu na vybraných místech ve městě. Dosud musel být hříšník přistižen, jak alkohol pije, nyní bude stačit, když otevřenou láhev s alkoholem bude jen držet v ruce.

Brňané zaútočili na sochu Jošta. Strhli mu ukrajinskou vlajku

Ukrajinský státní symbol vyvěšený na soše Jošta v centru Brna je pro některé kolemjdoucí trnem v oku. Když se žluto-modrá barva na uměleckém díle objevila na podporu napadené zemi, skupina vlastenců se ji nejdřív pokusila přelepit českou trikolórou....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "městská policie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "městská policie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.