Počasí dnes19 °C, zítra22 °C
Čtvrtek 30. května 2024  |  Svátek má Ferdinand
Bez reklam

Luboš Vrabec

Luboš Vrabec » Články

Policie kontrolovala rychlost. Z 243 aut ji překročilo 163

V Libereckém kraji během května proběhly další dvě speciální policejní akce zaměřené na dodržování předepsané rychlosti. A výsledky pro řidiče lichotivé nejsou. Z 243 aut jich rychlost překročilo hned 163. Policisté tak rozdali pokuty za 300 tisíc.

Požár v Jindřichovicích. Hořel harvestor, škoda je za skoro dva miliony

Tři jednotky hasičů zasahovaly v úterý po půl desáté večer u požáru harvestoru v Jindřichovicích pod Smrkem. Stroj byl v plamenech a zásah nakonec trval skoro hodinu. Škoda je hasiči vyčíslena na 1,8 milionu korun.

Liberecká třetí třída: Rozstání nehrálo, ale náskok drží. Bulovka má postup ve svých rukou

Rozstání nehrálo, přesto má před Stráží náskok 4 bodů. Druhé Vratislavice do okresu, i kdyby soutěž vyhrály, postoupit nemohou. Vedoucí Bulovka vyhrála a postup má zcela ve svých rukou. Víska v nadstavbě prvně a hned ošklivě prohrála, také proto,...

Přichází menší ochlazení, nejvíc pršet bude v úterý

Počasí v Libereckém kraji ovlivní procházející studená fronta. Od úterý se tak přechodně mírně ochladí. Druhý pracovní den tohoto týdne také přinese nejvíce deště, v dalších dnech meteorologové očekávají spíše občas přeháňky.

Tisíce lidí na náměstích. Lidé v Libereckém kraji sledovali boj o zlato

Zaplněná náměstí v Liberci nebo Frýdlantu, projekce v České Lípě. Liberecký kraj se připojil ke společnému sledování boje českých hokejistů o zlato. A boje úspěšného, Česko se po čtrnácti letech stalo mistrem světa.

Češi jsou ve finále, před radnicí bude projekce nedělních zápasů

Čeští hokejisté zvládli semifinále proti Švédsku a v neděli si zahrají finále světového šampionátu. A Liberečáci si utkání budou moci vychutnat společně, radnice totiž přichystala videoprojekci na náměstí před radnicí. Vysílat se budou oba zápasy...

Slovan prochází přestavbou. Představil nové logo, chystají se změny v kádru

Liberecký Slovan má po dlouhých letech nové logo. A zásadní věc zůstala, v logu je i nadále silueta Ještědu. Klub chystá další novinky – nový realizační tým, přestavbu kádru, nové dresy i jinou komunikaci s fanoušky.

Novinky u nosálů. Narodila se čtyřčata, matka je pečlivě střeží

V dubnu se v liberecké zoo narodila mláďata nosálů bělohubých. Jenže kolik jich je a jak prospívají, to dlouho nebylo jasné, jejich matka je totiž velmi starostlivě střeží. Po pár týdnech už je ale jasněji, malí nosálové se narodili celkem čtyři...

Pátraly po něm desítky policistů, ztraceného chlapce našel senior. Teď získal ocenění

Teprve třináctiletý školák se začátkem roku ztratil v okolí Cvikova. Venku strávil celou mrazivou noc. Pátrala po něm více jak desítka hlídek, pátrači i psovodi, ale marně. Chlapci tak zřejmě zachránil život devětašedesátiletý Miroslav Synek,...

Konflikt sousedů v paneláku v Rotavě. Vyúčtování energií změníš, klečel na seniorovi s napřaženou pěstí

Sousedský spor, který vyvrcholil fyzickým napadením, vyšetřují rotavští policisté. V jednom z tamních paneláků se vyhrotila hádka muže s se seniorem a další ženou kvůli vyúčtování služeb a energie.

Moje články  |  Luboš Vrabec  |  Profil  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.