Počasí dnes8 °C, zítra7 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "kamna"

Pevnými palivy topí přibližně patnáct procent domácností. Řada lidí ale neumí kotel správně obsluhovat, říká Jiří Horák alias Smokeman

Popularizátora vědy Jiřího Horáka zná široká veřejnost spíše pod přezdívkou Smokeman. Sám nemá rád „špatný“ kouř, a proto Čechy učí, jak správně topit, aby neobtěžovali okolí, a zároveň byli ohleduplní ke svým peněženkám. Nejen o tom se rozpovídal v...

Dřevěné brikety jsou ekologické, výhřevné a finančně výhodné

Chcete se chovat více šetrně k naší planetě? Pak je dobrou volbou pořízení paliva s původem v obnovitelných zdrojích. Zářným příkladem jsou lisované dřevěné brikety. V následujících odstavcích naleznete více informací.

Boj za čistší ovzduší. Vyhláška v Brně zakáže spalování uhlí v některých zdrojích

V Brně by měla začít platit nová obecně závazná vyhláška, která se týká zákazu spalování uhlí ve zdrojích o příkonu 300kW a méně. Jde o jednopokojová topidla bez ohledu na jejich konkrétní parametry. Vyhlášku tento týden schválili brněnští radní.

Cena elektřiny a plynu prudce roste: Jak snížit svoje náklady

Současná energetická krize ukazuje, jak křehký je zavedený systém, který je závislý na světové energetické politice. Podle odborníků potrvají vysoké ceny energie a plynu minimálně rok.

Česká firma navrhla unikátní dřevěné domečky. Tripeek nadchne jako chalupa i investice

Na úpatí lesa, s výhledem na vrcholky hor nebo prostě jen mezi stromy na vlastní zahradě. Tripeek. Minimalistická dřevostavba, která nadchne jako volnočasová chata i jako výhodná ekonomická investice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kamna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kamna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

kamna  |  Vyhledávání  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.