sobota 2. července 2022 Patricie

Vyhledávání

Nalezené články: "Hamáček"

Česká pošta chce ušetřit půl miliardy a bude propouštět, modrých límečků se to netýká

Česká pošta bude v tomto roce propouštět. Nyní zaměstnává 27 tisíc lidí, od května zruší 669 pracovních míst. Mělo by se to týkat především manažerů a úředníků. Státní podnik si od toho slibuje úsporu půl miliardy za rok.

Husák nepovede policejní školu, Rakušan zrušil jeho pověření

Bývalý policejní prezident Vladislav Husák, který musel loni v únoru odejít z čela policie v Libereckém kraji kvůli účasti na zakázaném večírku v Teplicích, nebude řídit Vyšší policejní školu a Střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze....

Policejní prezident má covid, v pracovní neschopnosti je od pátku

Policejní prezident Jan Švejdar onemocněl covidem-19 a je kvůli tomu od pátku v pracovní neschopnosti. Uvedl to dnes server Deník N, kterému to řekla mluvčí policejního prezidia Kateřina Rendlová. Švejdar je proti nemoci očkovaný.

Policie nezahájí řízení proti autorům reportáže o Hamáčkově cestě do Moskvy

Policie nezahájí trestní řízení proti autorům reportáže serveru Seznam Zprávy, která se týkala cesty vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy. Informaci, kterou dnes server zveřejnil, potvrdil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu...

Ministr zdravotnictví Vojtěch onemocněl covid-19, má mírný průběh

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) měl pozitivní test na koronavirus. Uvedl to dnes na twitteru. Na test šel preventivně, protože mu nebylo z pátku na sobotu dobře. Má mírný průběh, pracovat chce z domova.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Hamáček"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Hamáček"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.