Út 25. 8. 2026Radim

Wellness Hotel Babylon

Dárek pod vánoční stromeček? Zážitky v CENTRU BABYLONDomácí

Dárek pod vánoční stromeček? Zážitky v CENTRU BABYLON

Vyhnout se předvánočnímu stresu a nakupovat dárky v klidu s předstihem? Kvůli aktuální situaci je výběr i nákup poněkud ztížen. Většina obchodů je nyní zavřena. Skvělým tipem na dárek, s kterým u svých blízkých určitě uspějete a pořídíte ho přímo z pohodlí domova, mohou být zážitky. Zážitky v CENTRU BABYLON. Jakmile pominou „horší časy“ se spoustou omezení, každý jistě po této vyčerpávající situaci ocení možnost opět se pobavit a zrelaxovat se.

Potřebujete zahnat podzimní splíny? V CENTRU BABYLON a WELLNESS HOTELU BABYLON se dokonale uvolníteDomácí

Potřebujete zahnat podzimní splíny? V CENTRU BABYLON a WELLNESS HOTELU BABYLON se dokonale uvolníte

Wellness centrum ve stylu antických lázní o ploše více než 1000 metrů čtverečních, sauny, římská pára, vířivá vana, solný důl, sluneční louka… zkrátka tak trošku ráj na zemi. Kde ho naleznete? V CENTRU BABYLON a WELLNESS HOTELU BABYLON!

Liberecký Wellness Hotel Babylon zve k pobytu. Nejvýhodnější je rezervace napřímo, zdůrazňujeDomácí

Liberecký Wellness Hotel Babylon zve k pobytu. Nejvýhodnější je rezervace napřímo, zdůrazňuje

Chystáte se na dovolenou do Liberce a hledáte vhodné ubytování? Že se vám líbí Wellness Hotel Babylon? V tom případě neváhejte a pusťte se do přímé rezervace. Je to nejvýhodnější forma, jak si pobyt v tomto krásném hotelu zamluvit.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
„Život jsem si užila!“ Alžběta Čurdová z Liberce oslavila stovku, přál i primátorSpolečnost

„Život jsem si užila!“ Alžběta Čurdová z Liberce oslavila stovku, přál i primátor

Liberec má další stoletou obyvatelku. Pozoruhodné životní jubileum oslavila v sobotu Alžběta Čurdová, která i v úctyhodném věku překypuje elánem, dobrou náladou a chutí do života. K významné události jí přišel popřát i primátor Liberce společně s předsedkyní městské Komise pro občanské záležitosti.

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasněDomácí

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasně

Plot už dávno není jen hranicí pozemku. Majitelé domů od něj dnes čekají soukromí, skvělý vzhled, bezpečí pro děti i domácí mazlíčky, a hlavně co nejmenší starosti do budoucna. Zkušenosti společnosti Ploty Dobrý z tisíců realizací po celé republice ukazují, jak se požadavky českých zákazníků na oplocení za poslední roky proměnily.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook