Policie v akci
DomácíMěstská policie by zasloužila lepší promo, lidé nás berou jako botičkáře, říká strážník, který se učí od amerických kolegů
Zářným příkladem toho, jak může vypadat člověk, pro kterého je práce zároveň koníčkem, je pražský strážník Petr Reif. Ten už dvacet let slouží v centru metropole a stále ke své práci přistupuje jako k poslání. Sbírat zkušenosti a zdokonalovat se létá až „za velkou louži“, kde vyráží do terénu s americkými policisty. Pokud vám obličej dvaačtyřicetiletého rodáka z Boskovic přijde povědomý, dost možná jste ho zahlédli na televizní obrazovce. Reif totiž ve volnu vystupuje jako příležitostný herec v pořadech, kde často ztvárňuje strážce zákona. V rozsáhlém rozhovoru ho teď vyzpovídala Drbna.
DomácíNový pořad televize Prima kritizují hasiči, policisté i záchranáři. Neodpovídá realitě
Nový pořad televize Prima Linka 112 rozpoutal pořádný poprask mezi složkami integrovaného záchranného systému. Od pořadu, který se tváří jako reálné ztvárnění zásahů, se distancují záchranáři, policisté i hasiči. Podle nich mohou být některé postupy dokonce nebezpečné okolí.









