Mníšek nad Hnilcom
DomácíNová vyhláška proti akcím typu technoparty. Pokuta hrozí i jejím návštěvníkům
Ministerstvo vnitra připravilo vzorovou vyhlášku, která má samosprávám pomoci regulovat akce typu technoparty. S vyhláškou se v Liberci seznámili zástupci měst a obcí z celého Libereckého kraje. Seminář byl reakcí na nedávné informace o přípravě další Czarotek Free Party v regionu.
DomácíKarolínku o prázdninách srazilo auto. Po nehodě ochrnula, její škola organizuje pomoc
Kristýně Hanicové a její devítileté dceři se 26. července změnil život. Malou Karolínku před domem v Mníšku srazilo auto. Ve velmi vážném stavu ji do nemocnice v Motole transportoval vrtulník. Dívka přežila, ale je upoutaná na lůžko. Její maminka tráví většinu času v nemocnici s ní, dostává se ale do výrazných finančních potíží.
DomácíUrban nakreslil sérii pivních tácků, hledejte je po hospodách
Kdo by neznal geniálního kreslíře Petra Urbana.Ten nyní spojil své humoristické síly s hrádeckou továrnou Drylock a vytvořil pro ně sérii vtipů inspirovaných výrobou plín, inkontinenčních pomůcek či vlhčených ubrousků. A nebyl by to Urban, aby z tématu nevykřesal doslova perly.









