Čt 27. 8. 2026Otakar

Český ostrovní dům

Česko - bavorský projekt má motivovat studenty k podnikání. Svým příběhem přispěl i zakladatel Drbny.Domácí

Česko - bavorský projekt má motivovat studenty k podnikání. Svým příběhem přispěl i zakladatel Drbny

Motivovat studenty k samostatné podnikatelské činnosti má česko - bavorský projekt, který připravuje českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická spolu s bavorskou Ostbayerische Technische Hochschule z Regensburgu. Jeho součástí budou i online výukové kurzy v obou jazykových mutacích. V nich vedle pedagogů vystupují také majitelé firem.

Ocenění Manažer roku převzal na Pražském hradě mladý Jihočech. Cenu dostal za inovace a baterie.Domácí

Ocenění Manažer roku převzal na Pražském hradě mladý Jihočech. Cenu dostal za inovace a baterie

Již 25 let se pod hlavičkou České manažerské asociace uděluje prestižní ocenění Manažer roku. Cílem je vyhledat, objektivně vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu v České republice. Letošní cenu za inovace pro udržitelný rozvoj v oblasti chytré energetiky získal Pavel Podruh, zakladatel a jednatel společnosti Český ostrovní dům, zabývající se soběstačností architektury a vývojem nástrojů pro vlastní výrobu, ukládání a sdílení elektrické energie.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Ženy Slovanu vyhrály v Sarajevu 3:2. Chceme pozvat diváky na odvetu, řekl trenérFotbal

Ženy Slovanu vyhrály v Sarajevu 3:2. Chceme pozvat diváky na odvetu, řekl trenér

Liberecké fotbalistky prožily historickou premiéru v evropských pohárech. V prvním kvalifikačním kole Evropské ligy žen odehrály utkání na hřišti SFK Sarajevo a utkání to bylo vítězné, když si domů vezou nadějný výsledek 3:2. Odveta se hraje ve středu 2. září od 17 hodin.

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?Domácí

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?

Kampaň Markéta se Zebrou míří na Českou televizi. Data za posledních šest let ukazují nepříjemnou pravdu: téměř polovina dětí zraněných v silničním provozu seděla v autě jako spolucestující. Přivézt dítě ke škole autem tedy zdaleka neznamená přivézt ho bezpečně.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook