Počasí dnes27 °C, zítra28 °C
Čtvrtek 18. července 2024  |  Svátek má Drahomíra
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Česká kosmetika SAIN uvedla na trh strhující novinky

PR článek, aktualizováno 14. června 2024, 11:02

Praha 14. června 2024 (PROTEXT) - Česká kosmetická značka SAIN®, která své první pečující produkty představila koncem roku 2021, letos uvádí hned několik dalších novinek. Kromě omlazujícího denního a nočního krému se značka SAIN® zaměřila i na čištění pleti a své portfolio rozšířila tímto směrem. V romantické zahradě hotelu The Grand Mark, kde se tisková konference konala, novinky představila přední česká formulátorka kosmetiky Lenka Průšová spolu s ambasadorkou a patronkou značky Mahulenou Bočanovou.

„Vynalezeno na Univerzitě Karlově, vyrobeno v České republice, zasvěceno budoucnosti,“ to je hlavní motto značky SAIN®, která klade zvláštní důraz na lokálnost. Produkty jsou kompletně vyráběny v České republice ve spolupráci s místními firmami, Univerzitou Karlovou a biomedicínským centrem BIOCEV. Přitom je také kladen mimořádný důraz na udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí – od vývoje až po cestu ke spokojeným uživatelkám a uživatelům. Krémy SAIN® jsou v duchu českých tradic a řemeslnictví baleny v unikátních porcelánových kelímcích od společnosti Thun 1794 a.s. s uzávěry z dubového dřeva královéhradeckých lesů od designového truhláře Romana Buršíčka.

Kosmetika SAIN® s patentovaným složením, obsahujícím unikátní dipeptid alaptid, nabízí zákaznicím jedinečné složení s omlazující recepturou pro každý typ pleti. Peptidy jsou krátké proteiny složené z aminokyselin a v těle mají nezastupitelnou úlohu v celé řadě procesů. Alaptid je syntetický dipeptid, který v roce 1985 objevili vědci Ing. Evžen Kasafírek, CSc. a RNDr. Václav Plaisner z Výzkumného ústavu pro farmacii a biochemii v Praze. Tato bioaktivní molekula má mimořádné účinky na podporu přirozených regeneračních procesů obnovy a hojení pokožky. Praktické využití alaptidu však přišlo až téměř po třiceti letech, kdy molekulu začala znovu zkoumat dvojice vědců z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a centra BIOCEV, prof. RNDr. Vladimír Král, DrSc. a prof. MUDr. Pavel Martásek, DrSc. Jejich spolupráce s českou společností GlobeTech Innovation s.r.o. stála u zrodu kosmetické značky SAIN®, která v produktech pečující kosmetiky tento alaptid využívá a nabízí tak svým zákaznicím opravdu unikátní a ryze český produkt.

Novými produkty značky SAIN® jsou Omlazující denní krém s alaptidem & ceramidy, Omlazující noční krém s alaptidem & skvalanem, Čisticí mléko s kyselinou hyaluronovou & skvalanem, Zklidňující & hydratační pleťové tonikum se čtyřmi druhy kyseliny hyaluronové a Odličovač očního make-upu s hemiskvalanem & extraktem z potrulacy.

www.mujsain.cz

 

Zdroj: Pumori Production

 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Česká kosmetika SAIN uvedla na trh strhující novinky  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.