Počasí dnes27 °C, zítra28 °C
Čtvrtek 18. července 2024  |  Svátek má Drahomíra
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Tvoříme budoucnost na čele pokroku: V Singapuru proběhla globální konference s představením produktů SUPCON 2024

PR článek, aktualizováno 9. června 2024, 10:20

Singapur a Chang-čou 9. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - 5. června v Singapuru úspěšně proběhla globální konference s představením produktů společnosti SUPCON 2024 (SUPCON Global Product Launch Conference 2024) nazvaná „Tvoříme budoucnost na čele pokroku" (Pioneering Progress, Shaping Tomorrow). Na této akci se oficiálně představily dva převratné nové produkty společnosti SUPCON: první univerzální řídicí systém UCS (Universal Control System) a první model časové řady ve zpracovatelském průmyslu TPT (Time-Series Pre-trained Transformer). Obě novinky nyní nacházejí plné průmyslové využití. Na konferenci se sešlo téměř 300 oborových expertů, včetně zástupců předních progresivních podniků, nadnárodních organizací a akademických sdružení z téměř 20 zemí a regionů, aby se zde věnovali novým perspektivám digitální transformace a vysoce kvalitního udržitelného rozvoje pro zpracovatelský průmysl v éře umělé inteligence.

Cui Shan, předseda představenstva a prezident společnosti SUPCON na akci vystoupil s poutavou přednáškou nazvanou „Zapojením AI k chytřejšímu průmyslu", v níž představil globálním zákazníkům vývoj, obchodní uspořádání, hlavní konkurenční výhody a tržní podíl společnosti SUPCON. Společnost využila výdobytky nejnovější technologické revoluce k vytvoření špičkové architektury inteligentních provozů „1+2+N" a nejmodernějšího technologického systému klíčových produktů „4 Data Platform + 1 AI Engine". Díky chytrým řešením pro bezpečnost („AI+Safety"), kvalitu („AI+Quality"), ekologii („AI+Green") a výnosy („AI+Profit") je SUPCON průkopníkem vývoje průmyslové umělé inteligence a směřuje na pozici globálního lídra s cílem využít možnosti AI k podpoře udržitelného růstu v průmyslu.

Viceprezidentka mezinárodní obchodní divize SUPCON International Business Mercy Zhangová na konferenci oficiálně představila univerzální řídící systém UCS (Universal Control System), který představuje průlomovou novinku pro sektor automatizace. Systém UCS, který se jako první na světě pyšní první minimalistickou architekturou „cloud-síť-okraj" (cloud-network-edge) a softwarově definovanou, plně digitalizovanou cloudovou technologií, přináší revoluci do 50 let staré tradiční architektury technologie distribuovaných řídicích systémů (distributed control system, DCS). Tato inovace umožňuje dosáhnout pozoruhodných úspor nákladů, včetně 90% redukce plochy, 80% redukce spotřeby měděných kabelů a 50% zkrácení doby realizace projektu.

Dr. Wenyue Ding, hlavní odborný výzkumník společnosti SUPCON, představil technologii TPT, která slibuje převrat pro tradičně roztříštěné průmyslové aplikace a data. TPT, který přechází z tradičního režimu provozů "N modelů + N aplikací" na nové paradigma "TPT + 1 software", se může pochlubit hned třemi výhodami - multifunkčností, univerzálností a spolehlivostí. Aplikace TPT od společnosti SUPCON již mají na kontě průlomy v nejrůznějších sektorech, jako je například výroba chloru a alkalických hydroxidů, tepelné elektrárny či petrochemický průmysl.

Na akci dále vystoupil prezident Singapursko-čínské obchodní asociace Duoshen Wu, výkonný předseda Výboru pro vědeckotechnickou spolupráci mezi Čínou a zeměmi ASEAN Xuemin Li a člen stálého výboru stranického výboru a zástupce generálního tajemníka Čínské federace ropného a chemického průmyslu Guanglian Pang se srdečnými gratulacemi pro společnost SUPCON. Nechyběli ani zástupci předních organizací a společností, jako jsou NAMUR, OPAF, Saudi Aramco, Pertamina, Wanhua a Dell, kteří se zaměřili na nejmodernější produktové technologie a aplikace ve zpracovatelském průmyslu a podělili se o zasvěcené pohledy na klíčová témata, jako je umělá inteligence v průmyslu, big data a cloudové služby.

Účastnicky vysoce oceňovaná konference byla ukázkou nasazení a schopností společnosti SUPCON na poli průkopnických inovací v produktových technologiích a jejich aplikacích. Znovu také vyzdvihla její odhodlání prosazovat automatizaci a digitální transformaci zpracovatelského průmyslu. Společnost SUPCON stojí v čele éry průmyslové umělé inteligence – a je připravena spolupracovat s globálními partnery na utváření budoucnosti tohoto odvětví.

KONTAKT: Luna Xiong, xiongyuzhi@supcon.com

 

 

 

 

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Tvoříme budoucnost na čele pokroku: V Singapuru proběhla globální konference s představením produktů SUPCON 2024  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.