Počasí dnes27 °C, zítra28 °C
Čtvrtek 18. července 2024  |  Svátek má Drahomíra
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Společnost Bybit se díky kampani EUR Zero Fees postarala o výrazný nárůst obchodování

PR článek, aktualizováno 31. května 2024, 16:06

Dubaj (SAE) 31. května 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Bybit, jedna ze tří největších burz s kryptoměnami na světě podle objemu obchodů, dnes oznámila ohromující nárůst objemu obchodů v eurech po spuštění kampaně EUR Zero Fees Fiesta na začátku dubna. Tento krok podtrhuje závazek společnosti Bybit vůči evropskému trhu a nabízí konkurenceschopnou a nákladově efektivní platformu pro evropské obchodníky s kryptoměnami.

"Zrušením poplatků za obchodování v eurech usnadňujeme a zpřístupňujeme evropským uživatelům účast na trhu s kryptoměnami," prohlásil Joan Han, Sales & Marketing Director of Bybit (obchodní a marketingový ředitel společnosti Bybit). “Evropu považujeme za jeden z klíčových rostoucích trhů a snažíme se evropským obchodníkům nabízet co nejefektivnější služby.”

Rostoucí popularita: Společnost Bybit je nyní dvojkou na nizozemském trhu

Kampaň EUR Zero Fees Fiesta přinesla působivé výsledky. Od svého spuštění zaznamenala společnost Bybit 13% průměrný denní nárůst objemu obchodů s eurovými páry (ve srovnání s dubnovými údaji). Tento nárůst objemu posiluje pozici společnosti Bybit jakožto významného hráče na evropském trhu s kryptoměnami. Bybit je v současné době dvojkou v Nizozemsku, což poukazuje na jeho rostoucí přítomnost v regionu.

Nad rámec poplatků: Zajišťování co nepohodlnějších zkušeností s kryptoměnami pro Evropany

Závazek společnosti Bybit podporovat živý a přístupný ekosystém kryptoměn pro evropské uživatele přesahuje rámec poplatků. Kampaň EUR Zero Fees Fiesta odbourává skryté náklady a zjednodušuje účast uživatelů na trhu bez překvapivých poplatků. To v kombinaci s možností bezproblémového nákupu jedním kliknutím prostřednictvím služby Google Pay ve 35 měnách dává evropským uživatelům možnost nakupovat kryptoměny a obchodovat s nimi extra snadno. Společnost Bybit se zavázala, že všem evropským obchodníkům kryptoměny nejen zpřístupní, ale také jim obchodování s nimi opravdu zpříjemní.

Právě díky tomuto důrazu na uživatelský komfort je platforma Bybit jako stvořená pro evropské kryptoměnové nadšence. Neustále inovujeme, abychom zefektivnili procesy, odstranili třecí plochy a zajistili hladkou a bezproblémovou cestu do světa digitálních aktiv.

#Bybit / #TheCryptoArk /

O společnosti Bybit

Bybit je jednou ze tří největších burz s kryptoměnami podle objemu transakcí s více než 30 miliony uživatelů. Byla založena v roce 2018 a nabízí profesionální platformu pro investory a obchodníky v oblasti kryptoměn s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Společnost Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů poháru konstruktérů i jezdců Formule 1.

Další podrobnosti o společnosti Bybit najdete na stránkách Bybit Press.

S dotazy médií se laskavě obracejte na adresu media@bybit.com

Další informace najdete na adrese https://www.bybit.com

Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím komunit a sociálních sítí společnosti Bybit:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/4733506/Logo.jpg

 

PROTEXT

 

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Společnost Bybit se díky kampani EUR Zero Fees postarala o výrazný nárůst obchodování  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.