Počasí dnes21 °C, zítra25 °C
Neděle 16. června 2024  |  Svátek má Zbyněk
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Carl's Jr. expanduje do Spojeného království a Irské republiky na základě nové rámcové licenční smlouvy s Boparan Restaurant Group

PR článek, aktualizováno 23. května 2024, 15:33

Franklin (Tennessee) 23. května 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost CKE Restaurants Holdings, Inc („CKE") oznámila uzavření dohody se společností Boparan Restaurant Group („BRG") o rozšíření restaurací Carl's Jr.® ve Spojeném království a Irské republice („území"). Nová spolupráce, která představuje vzrušující přírůstek do rostoucího seznamu mezinárodních provozoven společnosti CKE, slibuje hostům bohaté a odvážné chuťové zážitky, kterými se značka proslavila po celém světě. Návykové menu Carl's Jr.'s přinese nadupané, šťavnaté burgery grilované na uhlí, ručně obalované kuřecí filety Hand-Breaded Chicken Tenders™ a koktejly z kopečkové zmrzliny Hand-Scooped Ice-Cream Shakes™.

Společnost BRG bude v rámci nové dohody otevírat, provozovat a franšízovat restaurace na celém území jako výhradní developer společnosti Carl's Jr. Partnerství dále posílí evropské působení společnosti Carl's Jr., která již provozuje téměř 100 restaurací ve Španělsku, Francii, Dánsku, Turecku a Švýcarsku.

„Na Spojené království a Irskou republiku jsme v našem strategickém růstovém plánu pomýšleli již delší dobu a nesmírně rádi naplníme mezinárodní poptávku po našich typických chutích," říká prezident společnosti CKE International Mike Woida.

„Mezinárodní úspěch společnosti Carl's Jr. mluví sám za sebe. Tato značka nabízí fantastickou kvalitu pokrmů a brilantní inovace. Nemůžeme se dočkat, až přineseme původní kalifornský koncept ‚pořádného jídla' (‚Eat Like You Mean It') i do Spojeného království," říká generální ředitel společnosti BRG Satnam Leihal. „Toto partnerství je v dokonalé shodě s naším cílem poskytovat výjimečné kulinářské zážitky. Těšíme se, až uvedeme Carl's Jr. na britský a irský trh."

Řetězec restaurací s bohatými tradicemi a více než osmdesátiletou působností na trhu, jehož cesta začala v Kalifornii, nyní urychluje své plány na globální expanzi. V současnosti CKE provozuje více než 1100 mezinárodních restaurací ve více než 35 zemích světa.

„Společnost BRG se může pochlubit prokazatelnými úspěchy a sdílí naši vizi pro Carl's Jr. ve Velké Británii. Těšíme se na naše místní hosty, které přivítáme v této nové fázi naší cesty za globálním růstem," dodává Woida.

Informace týkající se mezinárodní franšízy najdete na stránce https://carlsjrfranchising.com/international .

O společnosti CKE Restaurants Holdings, Inc.

CKE Restaurants Holdings, Inc., soukromá společnost se sídlem ve Franklinu ve státě Tennessee, provozuje restaurace Carl's Jr.® a Hardee's® - oblíbené značky, které se proslavily vysoce kvalitními a inovativními pokrmy, jako jsou legendární hamburgery grilované na uhlí a ručně obalované kuřecí filety Hand-Breaded Chicken Tenders™. Řetězce Carl's Jr. Restaurants LLC a Hardee's Restaurants LLC, které působí mimo USA také v zahraničí, provozují více než 3 600 franšízových nebo podnikových restaurací na domácím trhu a na více než 35 mezinárodních trzích a územích USA. Další informace o společnosti CKE najdete na stránkách www.ckr.com a stránkách jednotlivých značek – www.carlsjr.com a www.hardees.com .

O společnosti Boparan Restaurant Group

BRG, která patří k předním britským restauračním společnostem, spravuje rozmanité portfolio známých značek, mezi něž patří Slim Chickens, Gourmet Burger Kitchen (GBK), FishWorks, Carluccio's, Caffe Carluccio's, Giraffe, Ed's Easy Diner a Cinnamon Collection. Společnost BRG je zavedeným klíčovým hráčem v potravinářském a nápojovém průmyslu. Online: https://boparanrestaurantgroup.co.uk/ .

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2417510/CKE_Restaurants_Holdings_Carl_s_Jr_Expansion.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2083541/CKE_Restaurants_Logo.jpg 

KONTAKT: Megan Love, mlove@ckr.com

 

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Carl's Jr. expanduje do Spojeného království a Irské republiky na základě nové rámcové licenční smlouvy s Boparan Restaurant Group  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.