Ne 30. 8. 2026Vladěna
Protext
Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

VIDEOSTREAM ZDARMA: Debata kandidátů na post šéfa EK

PR článekTisková zprávaKKomerční sdělení1 minuta čtení22. 5. 2024, 8:16

ČTK bude ve čtvrtek 23. května 2023 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line předvolební debatu hlavních kandidátů na post předsedy/předsedkyně Evropské komise. Účast potvrdili (v abecedním pořadí) Walter Baier (Rakousko) za Stranu evropské levice, Sandro Gozi (Itálie) za Renew Europe Now, Ursula von der Leyenová (Německo) za Evropskou lidovou stranu (EPP), Terry Reintkeová (Německo) za Evropské zelené a Nicolas Schmit (Lucembursko) za Stranu evropských socialistů (PES).

Přímý přenos, který je médiím k dispozici ZDARMA, začne v 15:00.

Přímý přenos mohou použít všichni uživatelé bez omezení, a to jak na svých webových stránkách, tak na Facebooku.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek.

 

Dotazy ohledně materiálů označených jako VIDEOSTREAM ZDARMA prosím adresujte na tel.: +420 222 098 330, [email protected].

PROTEXT

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/PBYXpxfIskI?si=pNgFyISZTx2aIJ7I" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen=""></iframe>

Zdroj: ČTK

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Do jihočeských škol v září nastoupí méně dětí, přibylo ale několik nových oborůZdraví

Do jihočeských škol v září nastoupí méně dětí, přibylo ale několik nových oborů

Do jihočeských mateřských, základních a středních škol nastoupí v září méně dětí než před rokem. Dětí v mateřských školách ubylo o čtyři procenta na 21 tisíc. Do základních škol půjde o procento méně žáků. Celkem jich do lavic usedne 60 tisíc, z toho 7200 prvňáků. Střední školy bude navštěvovat 32 tisíc žáků, což je také o procento méně než v předchozím školním roce.

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitkůDomácí

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitků

Chcete si užít den plný pohybu, zábavy a rodinné pohody? V sobotu 12. září 2026 se uskuteční už 7. ročník ČEZ Family Run Aquapalace Praha. Rekreační běh propojí sportovní zážitek s příjemnou rodinnou atmosférou a pestrým doprovodným programem. Účastníci navíc za dokončení sedmikilometrové trasy získají celodenní vstupenku do Vodního světa Aquapalace Praha. Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook