Počasí dnes21 °C, zítra25 °C
Neděle 16. června 2024  |  Svátek má Zbyněk
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

O tři vítězky Miss bude pečovat klinika dlouhověkosti celý rok

PR článek, aktualizováno 14. května 2024, 8:11

Praha 14. května 2024 (PROTEXT) - O zdraví, tělesnou i psychickou kondici tří vítězek Miss Czech Republic se bude po celý rok starat exkluzivní Healthy Longevity Clinic. Na základě specializovaných vyšetření dostane každá královna krásy individuální roční plán. Pražská klinika dlouhověkosti, která je partnerem soutěže, bude pečovat i o prezidentku soutěže Taťánu Makarenko.

Celoroční péči kliniky získala celková vítězka Miss Czech Republic Adéla Štroffeková, Miss Grand Czech Republic Veronica Biasiol a Miss Supranational Michaela Macháčková. Finále 15. ročníku soutěže proběhlo v sobotu 11. května v pražském Foru Karlín.

Na základě vstupních testů a konzultací lékaři určí, na čem mají dívky pracovat, aby si udržely zdraví, energii a vitalitu i při náročném životním stylu. Missky budou pravidelně docházet na kliniku a lékaři jim na základě vyšetření doporučí případné změny v pohybu, stravě, režimu spánku a přísunu vitamínů tak, aby dosáhly svých vysněných cílů, ať už je to zdravé a štíhlé tělo nebo skvělá fyzická či psychická kondice.

„Jsme rádi, že mezi sportovci a manažery máme v péči i vítězky soutěže Miss, které se o své postavy i kondici starají přímo ukázkově. Zakládáme si na individuálním přístupu. Než se pustíme do změn životního stylu, každá u nás projde řadou specializovaných vyšetření, na základě kterých jí vypracujeme "Roadmap" na míru přesně pro ni,“ popisuje spoluzakladatel Healthy Longevity Clinic František Zámola.

První testy ukázaly, že dívky jsou zdravé a podváhou žádná netrpí

Základní testy absolvovaly všechny finalistky na klinice už před finále. Celkové výsledky ukázaly, že finalistky letošní Miss jsou ukázkově štíhlé, ale zdravé a v dobré kondici a podávhou žádná z nich netrpí.

„Cením si toho, že se o nás budou starat experti na dlouhověkost po celý rok. Na Healthy Longevity Clinic jsou skuteční profesionálové, kteří ví, jak člověku pomoci, aby dosáhl svých cílů v oblasti zdraví i krásy. Využívají nejmodernější přístroje a vyšetření, na která v klasickém zdravotnictví nenarazíte. Proto věřím, že za rok se nám podaří dosáhnout stanovených cílů,” těší se na spolupráci zakladatelka soutěže Taťána Makarenko.

 

O Healthy Longevity Clinic

Healthy Longevity Clinic je partnerem lékařských služeb letošní Miss Czech Republic 2024. Klinika dlouhověkosti sídlí v Praze a na Floridě. Tým lékařů a expertů na dlouhověkost zde vytvořil komplexní longevity systém, který má za cíl zlepšit zdraví lidí tak, aby žili kvalitní a spokojený život bez ohledu na věk. Lékaři zde umí snížit biologický věk lidí až o 10 let a významně zpomalit či zastavit proces stárnutí. Kliniku v roce 2021 spoluzaložili Petr Šrámek, podnikatel a řídící partner LongevityTech.fund, a její ředitel MUDr. František Zámola.

 

Zdroj: ShrtCut Studio s.r.o.

 

 

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

O tři vítězky Miss bude pečovat klinika dlouhověkosti celý rok  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.