Počasí dnes20 °C, zítra23 °C
Sobota 25. května 2024  |  Svátek má Viola
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

TUMI rozšiřuje partnerství s organizací 1% for the Planet a zavazuje se v roce 2024 věnovat jedno procento z globálního prodeje kolekce 19 Degree na životní prostředí

PR článek, aktualizováno 17. dubna 2024, 15:10

New York (USA) 17. dubna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Obnovení závazku rozvíjí stávající regionální partnerství značky TUMI a 1% for the Planet

Mezinárodní značka pro cestování a životní styl TUMI dnes oznámila rozšíření svého partnerství s globální organizací 1 % for the Planet, která propojuje finanční zdroje s aktivními činiteli, aby podpořila chytré dárcovství ve prospěch životního prostředí. Společnost TUMI se celosvětově zavázala věnovat 1 % z prodeje polykarbonátové kolekce 19 Degree Collection ověřeným ekologickým neziskovým organizacím v rámci globální sítě 1% for the Planet a zahájila tak své první filantropické partnerství v globálním měřítku.

„Nesmírně nás těší, že společnost TUMI rozšiřuje svůj závazek člena 1% for the Planet o členství produktové řady 19 Degree Collection," uvedla generální ředitelka 1% for the Planet Kate Williamsová. „Jejich globální expanze přinese mnohem větší dopad. Značka TUMI si uvědomuje, že je čas konat ve prospěch naší planety, a my jsme vděční, že můžeme být v této strategické filantropii jejím partnerem."

Společnost TUMI usiluje o zachování krásy naší planety vytvářením produktů s dlouhou výdrží, v nichž při každé vhodné příležitosti uplatňuje recyklované materiály. Kolekce 19 Degree, která je vyrobena z recyklovaného polykarbonátu a recyklovaných PET tkanin, se stala jednou z nejoblíbenějších kolekcí TUMI.

„Ve společnosti TUMI důsledně dbáme na ohleduplnou produkci našich výrobků a využívání materiálů šetrných k planetě," vysvětlila senior viceprezidentka společnosti TUMI pro marketing a e-obchod Jill Krizelmanová. „1 % for the Planet odvádí neuvěřitelnou práci při ochraně krásných koutů naší Země a my jsme velmi hrdí na to, že tuto organizaci můžeme globálně podpořit i v roce 2024."

Další informace o organizaci 1 % for the Planet najdete na adrese www.onepercentfortheplanet.org. Kolekci 19 Degree Collection lze zakoupit v obchodech TUMI a celosvětově také na TUMI.com.

O společnosti TUMI

Společnost TUMI vytváří od roku 1975 světově vyhlášené, luxusní funkční doplňky pro svět podnikání a cestování s cílem obohatit, usnadnit a zpříjemnit všechny aspekty života na cestách. Její produkty v sobě spojují dokonalou funkčnost s nápaditostí, díky nimž je celoživotním partnerem odvážných osobností, které jsou neustále v pohybu a nic je nemůže zastavit. Další informace o společnosti TUMI naleznete na stránkách TUMI.com.

TUMI a logo TUMI jsou registrované ochranné známky společnosti Tumi, Inc. © 2024 Tumi, Inc.

O 1% for the Planet

Globální organizace 1% for the Planet si klade za cíl zajistit rozkvět naší planety i budoucích generací. Vystupujeme jako odpovědný partner pro podniky, které prostřednictvím svého ročního členství podporují partnerské organizace v oblasti životního prostředí. Díky partnerskému poradenství, komunikaci dopadů a certifikaci třetích stran usnadňujeme a zefektivňujeme ekologické dárcovství.

Od roku 2002, kdy organizaci společně založili Yvon Chouinard (zakladatel společnosti Patagonia) a Craig Mathews (zakladatel Blue Ribbon Flies), věnovali naši členové svým ekologickým partnerům společně miliony. Dnes tvoří globální síť 1% for the Planet tisíce podniků a ekologických partnerů, kteří všichni přispívají k lepší budoucnosti.

Hledejte na výrobcích naše logo a podpořte svými nákupy ochranu naší planety. Více informací a možnost připojit se najdete na adrese onepercentfortheplanet.org.

Kontakty společnosti TUMI pro média:

Alexandra Gillis

TUMI, globální manažerka pro PR a sociální sítě

alexandra.gillis@tumi.com

Hailey Hauldren

SHADOW

hhauldren@weareshadow.com

Kontakty pro média organizace 1% for the Planet:

Tým pro značku a marketing, 1% for the Planet

marketing@onepercentfortheplanet.org

Kancelář: 802-861-0460

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2379617/SS24_Social_CropsSS24_Seasonal_19D_INTL_EXP_4_WHEEL_CO_BLACK_GREY__SLATEBLUE_MAUVE_TEXTURE_1187_v5_C.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/214382/tumi_logo.jpg

 

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

TUMI rozšiřuje partnerství s organizací 1% for the Planet a zavazuje se v roce 2024 věnovat jedno procento z globálního prodeje kolekce 19 Degree na životní prostředí  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.