Počasí dnes20 °C, zítra23 °C
Sobota 25. května 2024  |  Svátek má Viola
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Josef Rataj a oslava 30 let Patrie přinesli rekordní výtěžek Lince bezpečí

PR článek, aktualizováno 16. dubna 2024, 10:43

Praha 16. dubna 2024 (PROTEXT) - Před 30 lety začala Patria psát příběh první investiční banky v Česku. Od počátku Patria spoluutváří kapitálový trh a patří k průkopníkům, otevírajícím Čechům cestu k investování. Slavnostní večer s klienty a obchodními partnery u příležitosti těchto kulatin vytvořil krásný dobročinný přesah. Obzvláštněn speed paintingem Josefa Rataje přinesl dosud rekordní výtěžek Lince bezpečí.

U příležitosti výročí 30 let od založení společností Patria – dnes Patria Finance, Patria Corporate Finance a Patria investiční společnost - se v impozantních prostorách moderní a udržitelné budovy SHQ kampusu mateřské ČSOB ve čtvrtek 11. dubna 2024 uskutečnil společenský večer, kterým provázela skvělá moderátorská dvojice Lucie Výborná a Marek Vašut. Správnou atmosféru večera pomáhali navodit houslistka a zpěvačka Jana Věnečková, Petra Vlková či koncert kapely MIG 21 a třešničkou v programu večera byla speed paiting show pop-artového umělce Josefa Rataje. Ten je jedním z průkopníků pop-artového umění v Česku a inspirátorem mladé generace. Právě jeho obraz, stvořený v rámci programu večera, vynesl dosud rekordní částku 550.000 Kč Lince bezpečí. Celý výtěžek poputuje na podporu dětské krizové linky, která letos takřka na den se společnostmi Patria oslaví rovněž 30 let své činnosti.

„Jsem nesmírně dojata průběhem večera a podporou, které se zde Lince bezpečí dostalo. Peníze budou určeny na provoz Linky bezpečí a realizaci preventivních projektů v oblasti duševního zdraví dětí,“ uvedla Soňa Petrášková, ředitelka Linky bezpečí.

Patria Finance je průkopníkem tuzemského kapitálového trhu a již 30 let patří na čelo mezi obchodníky s cennými papíry, který zajišťuje přístup domácím investorům na všechny klíčové kapitálové trhy v Evropě či Severní Americe. Nově od počátku roku 2024 působí také v Maďarsku. „Večer byl především poděkováním našim klientům a obchodním partnerům, kterých si velmi vážíme. Chtěli jsme však také podpořit právě Linku bezpečí, se kterou skupina ČSOB dlouhodobě spolupracuje, a která odvádí důležitou a velmi prospěšnou práci. Velmi mne potěšil fantastický výtěžek, kterého se podařilo dosáhnout,“ uvádí Richard Podpiera, generální ředitel Patria Finance.

„Peníze půjdou těm, kdo je nejvíc potřebují. Velmi si vážíme práce, kterou Linka bezpečí dělá pro celou společnost a máme radost, že tuto záslužnou práci můžeme spolupodpořit,“ dodává Marek Rehberger, Managing Director Patria Corporate Finance.

 

O Lince bezpečí:

Linka bezpečí pomáhá dětem a studentům, kteří se dostanou do náročné životní situace nebo řeší každodenní starosti a problémy, s kterými si neví rady. Je dostupná pro klienty z celé České republiky, nonstop na telefonním čísle 116 111, ale i na chatu a v e-mailové poradně. Velká pozornost je věnována prevenci v rámci programu Linka bezpečí Naživo. Konzultanti Linky bezpečí jezdí za dětmi do škol a sportovních klubů. Mezi dlouhodobé partnery Linky bezpečí patří Skupina ČSOB, jíž je Patria součástí.

 

Zdroj: Linka bezpečí

 

 

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Josef Rataj a oslava 30 let Patrie přinesli rekordní výtěžek Lince bezpečí  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.