Počasí dnes20 °C, zítra23 °C
Sobota 25. května 2024  |  Svátek má Viola
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Živě: Tiskové setkání k jarnímu kolu Sbírky potravin

PR článek

V sobotu 13. dubna se uskuteční jarní kolo Sbírky potravin, která si klade za cíl pomoci sociálně slabším skupinám obyvatel České republiky. Lidé budou moci od 8 do 18 hodin věnovat trvanlivé potraviny nebo drogistické zboží ve 2110 vybraných prodejnách obchodních řetězců nebo on-line v zapojených řetězcích Albert, Billa, COOP, dm drogerie markt, Globus, Kaufland, Košík.cz, Lidl, MAKRO, Penny Market, Rohlik.cz, ROSSMANN, Tesco a Teta drogerie. Již od 9. dubna lze po dobu 14 dnů darovat potraviny i drogerii také prostřednictvím on-line nákupů.

Tiskové setkání k jarnímu kolu Sbírky potravin, které se uskuteční v sobotu 13. dubna v prostorách prodejny Billa, OC DBK, Praha 4, můžete sledovat od 10:00.

Sbírka potravin, která pomáhá zejména seniorům, rodičům samoživitelům, pěstounským rodinám, dětem z dětských domovů, hendikepovaným občanům či lidem bez domova, je celorepublikově organizována Českou federací potravinových bank ve spolupráci se Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR a s klíčovými obchodními řetězci působícími na tuzemském trhu a partnery z neziskového sektoru. Podporu Sbírce potravin poskytli ministr zemědělství Marek Výborný, ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny PČR Věra Kovářová a Evropská federace potravinových bank.  

Děkujeme za podporu 

www.sbirkapotravin.cz

Autoři | Tisková zpráva | Zdroj ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Živě: Tiskové setkání k jarnímu kolu Sbírky potravin  |  Protext  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.