Čt 20. 8. 2026Bernard

Komerční obsah

ACTUM Digital oznamuje první akvizici ve své historii s německou společností kuehlhaus AGProtext

ACTUM Digital oznamuje první akvizici ve své historii s německou společností kuehlhaus AG

Praha 13. ledna 2025 (PROTEXT) - ACTUM Digital, jeden z nejrychleji rostoucích nezávislých digitálních hráčů v Evropě s českými kořeny, oznamuje první akvizici ve své historii. Společnost získává německou digitální agenturu kuehlhaus AG s obratem přibližně 125 milionů korun, čímž významně posiluje své postavení na největším evropském digitálním trhu. Tento strategický krok dále upevňuje pozici ACTUM Digital jako klíčového partnera pro digitální transformaci v regionu DACH.

D
Protext

VIDEOSTREAM ZDARMA: Nové rámcové vzdělávací programy

ČTK bude v úterý 14. ledna 2025 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line TK ministerstva školství k představení nových rámcových vzdělávacích programů pro předškolní a základní vzdělávání. TK se zúčastní ministr školství Mikuláš Bek (STAN), Jiří Nantl, náměstek člena vlády, a ředitel Národního pedagogického institutu Ivo Jupa.

Řidiči mají k dispozici dalších 28 kilometrů D3 z Českých Budějovic do Kaplice-nádraží, obchvat krajského města je bez poplatkuProtext

Řidiči mají k dispozici dalších 28 kilometrů D3 z Českých Budějovic do Kaplice-nádraží, obchvat krajského města je bez poplatku

České Budějovice 12. ledna 2025 (PROTEXT) - Takhle to na dálnici před tunelem Pohůrka v Českých Budějovicích vypadalo v sobotu krátce před dvanáctou hodinou. Stovky lidí se přišly podívat na to, jak se po nově otevřeném úseku dálnice D3 projedou první auta.

Huawei a IUCN zahajují projekt Tech4Nature na ochranu keňských korálových útesůProtext

Huawei a IUCN zahajují projekt Tech4Nature na ochranu keňských korálových útesů

Nairobi (Keňa) 12. ledna 2025 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei a Mezinárodní svaz ochrany přírody (IUCN) zahájily společně s Keňskou službou pro divokou přírodu (Kenya Wildlife Service, KWS), jako místním partnerem, projekt Tech4Nature, jehož cílem je monitorovat a chránit korálové útesy a biologickou rozmanitost v keňském podmořském parku a rezervaci Kisite-Mpunguti.

Corn Next uvádí na trh materiál CornNext-17: Přelomové a udržitelné řešení problému znečištění plastemProtext

Corn Next uvádí na trh materiál CornNext-17: Přelomové a udržitelné řešení problému znečištění plastem

Irvine (Kalifornie) 12. ledna 2025 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Corn Next, lídr v oblasti udržitelných inovací a biologicky rozložitelných produktů, oficiálně uvedla na trh CornNext-17, převratný materiál na biologické bázi určený k boji proti celosvětové krizi znečištění plastem. Současně s tímto uvedením na trh byl vydán také White Paper CornNext-17, podrobná zpráva, která zdůrazňuje revoluční vlastnosti materiálu CornNext-17, jeho potenciál nahradit tradiční plasty a jeho zásadní roli v podpoře globálních iniciativ v oblasti udržitelnosti.

Společné nabíjení na cestě vpřed – Huawei zveřejňuje 10 hlavních trendů v odvětví nabíjecích sítí v roce 2025Protext

Společné nabíjení na cestě vpřed – Huawei zveřejňuje 10 hlavních trendů v odvětví nabíjecích sítí v roce 2025

Šen-čen (Čína) 11. ledna 2025 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei zveřejnila 10 hlavních trendů v odvětví nabíjecích sítí v roce 2025 s tématem „Společné nabíjení na cestě vpřed". Wang Č'-wu, prezident Huawei Smart Charging Network Domain, souhrnně vykládá 10 hlavních trendů odvětví nabíjecích sítí pro rok 2025 z hlediska směrů rozvoje odvětví a cesty vývoje technologií.

Direct pojišťovna spouští novinku - pojištění mazlíčků s neomezenou platbou za úrazyProtext

Direct pojišťovna spouští novinku - pojištění mazlíčků s neomezenou platbou za úrazy

Praha 10. ledna 2025 (PROTEXT) - Direct pojišťovna od ledna spouští nové pojištění mazlíčků. Nabízí výběr ze 3 balíčků, platí po celém světě a zaplatí i to, co ostatní pojišťovny neproplácí.

Nadace Vantage podporuje společnost Grab Indonesia v posilování postavení partnerských řidičekProtext

Nadace Vantage podporuje společnost Grab Indonesia v posilování postavení partnerských řidiček

Jakarta (Indonésie) 10. ledna 2025 (PROTEXT/PRNewswire) - Nadace Vantage Foundation dne 19. prosince 2024 s hrdostí oznámila, že uzavřela partnerství se společností Grab Indonesia na podporu jejího programu Wiramudi Grab, jehož cílem je posílit postavení žen po celé Indonésii a pomoci jim vydělávat si jako partnerské řidičky společnosti Grab s flexibilní pracovní dobou.

Na veletrhu CES 2025 byla představena platforma Hisense ConnectLife, která zdokonaluje chytré domácnosti a přináší inovace v oblasti umělé inteligenceProtext

Na veletrhu CES 2025 byla představena platforma Hisense ConnectLife, která zdokonaluje chytré domácnosti a přináší inovace v oblasti umělé inteligence

Čching-tao (Čína) 10. ledna 2025 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Hisense, přední světová značka spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, dnes na veletrhu CES 2025 představila průlomové inovace založené na umělé inteligenci a platformě ConnectLife.

Strom Radosti v Palladiu vykouzlil úsměv na tváři všem 300 dětemProtext

Strom Radosti v Palladiu vykouzlil úsměv na tváři všem 300 dětem

Praha 10. ledna 2025 (PROTEXT) - V období od 4. listopadu do 23. prosince 2024 nákupní centrum Palladium ve spolupráci s Nadačním fondem Radost dětem uspořádaly již desátý ročník charitativní akce „Strom Radosti“. Stejně jako v předchozích letech bylo cílem získat spolu se zákazníky a zaměstnanci nákupního centra 300 dárků pro těžce nemocné děti a děti z dětských domovů.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Zaměstnaných v Česku přibylo, ale zároveň výrazně stárnouSpolečnost

Zaměstnaných v Česku přibylo, ale zároveň výrazně stárnou

Ve 2. čtvrtletí 2026 v Česku meziročně přibylo 87,2 tisíce pracujících a jejich celkový počet vzrostl na 5,33 milionu. Z Výběrového šetření pracovních sil ČSÚ vyplývá, že nejvýrazněji se zaměstnanost zvýšila ve službách. Zároveň pokračuje stárnutí pracovní síly – průměrný věk pracujících dosáhl 44,8 roku, což je o 3,5 roku více než v roce 2010.

Bavorsko-český den pro firmy se koná již posedméDomácí

Bavorsko-český den pro firmy se koná již posedmé

Bavorsko-český den pro firmy podpoří přeshraniční ekonomiku. Výstaviště v Deggendorfu (Stadthallen Deggendorf) se 13. října opět promění ve velkou burzu nápadů a kontaktů dvou zemí – v jeden společný trh příležitostí. Akce se koná již posedmé.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook