Po závěsu v kupé lezl had. Odchytit ho museli strážníci

Autoři | Foto Městská policie

Nepříjemný zážitek měla dnes ráno žena, která cestovala vlakem z Plzně. Po závěsu v jejím kupé totiž lezl had. O jeho odchyt se na budějckém nádraží postarali strážníci městské policie. Had nakonec putoval do hlubocké zoo. Jak se do vlaku dostal, se zatím nepodařilo zjistit.

Oznámení o hadovi, který cestuje vlakem z Plzně, přijala městská policie krátce před osmou hodinou ráno. Na budějcké vlakové nádraží se hned vydala hlídka speciálně vyškolená na odchyt zvířat.

Had lezl po okenním závěsu. Naštěstí se jednalo o nejedovatou Korálovku sedlatou. Strážníci hada po chvíli odchytili a převezli do zoo v Hluboké nad Vltavou. „Statečná žena, která užovkovitého hada ve svém kupé nalezla, naštěstí neutrpěla žádnou újmu a pokračovala v cestě. Jak se dotyčný plaz do vlaku dostal, se bohužel zjistit nepodařilo,“ uvedla mluvčí Věra Školková.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky policie, had, vlak, závěs, Plzeň, Hluboká nad Vltavou, obecní policie

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.