Policie žádá o pomoc při pátrání po pětatřicetiletém muži. Vyhýbá se vězení

Kriminalisté na Vysočině hledají pětatřicetiletého Lukáše Horkého. Uvedený muž se vyhýbá vězení, kam měl nastoupit kvůli zanedbání povinné výživy.
„Na pětatřicetiletého muže vydal Okresní soud ve Žďáru nad Sázavou příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody v souvislosti se spácháním přečinu zanedbání povinné výživy. Muž má hlášeno trvalé bydliště ve Velkém Meziříčí. Nástupu do výkonu trestu se vyhýbá a šetřením policisté zjistili, že se pohybuje po území celé České republiky,“ uvedla k hledanému muži Stanislava Miláčková, policejní mluvčí.
Hledaný muž je vysoký přibližně 180 centimetrů, má střední postavu, zelené oči a krátké, hnědo černé vlasy.
„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se hledaný muž v současné době mohl nacházet, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ uzavírá s prosbou mluvčí Miláčková.
Jak hodnotíte tento článek?
Doporučujeme
ZprávyNová trolejbusová linka povede napříč areálem fakultní nemocnice
SpolečnostOrlosup Boev je po smrti. V Ostravě odchovaného ptáka v Bulharsku otrávili
SpolečnostV Nouzově, části Semil, hořel rodinný dům. Hasiči uchránili majetek za 11 milionů
Plzeňská Drbna











