Ne 23. 8. 2026Sandra
Domácí

Jedna z nejúspěšnějších kapel tohoto tisíciletí rozpálí fanoušky v Praze. Linkin Park zahrají na Aerodromu!

VVáclav Votruba1 minuta čtení15. 11. 2016, 15:02
Linkin Park
Linkin Park · Foto: JoeJoeJoe93 (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Metallica, System Of A Down, Alice In Chains... To jsou kapely, které v minulých letech zahrály na pražském festivalu Aerodrome. Příští rok tuto soupisku rozšíří další veličina světové rockové scény – Linkin Park. Akce se uskuteční 11. června na Letišti Letňany.

Linkin Park způsobili na začátku milénia menší revoluci. Deska Hybrid Theory byla absolutním trhákem, kterého se prodaly miliony kusů. Kapela patřila do takzvané nu-metalové vlny, která na metalové scéně způsobila nemalou kontroverzi. Zatímco mládež Linkin Park a jejich souputníky milovala, starší konzervativci se nechtěli smířit s tím, že právě směrem samplů, rapu a popových refrénu se metalová muzika vyvíjí.

Tak či tak, po letech emoce přece jenom ochladly a dnes je třeba Linkin Park považovat za stálici a hlavně za jednu z nejúspěšnějších kapel tohoto tisíciletí. Kapelu, která se na pozdějších nahrávkách nebála ani experimentů a alternativního rocku, která je naživo strhující a svým zvukem stále aktuální.

Mimochodem do České republiky se kluci podívají po dlouhých letech! 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Vršovické derby skončilo smírně, Slavia remizovala v Edenu s Bohemians 2:2Fotbal

Vršovické derby skončilo smírně, Slavia remizovala v Edenu s Bohemians 2:2

Fotbalisté Slavie v utkání 5. ligového kola pouze remizovali s Bohemians 1905 2:2. Skóre vršovického derby otevřel domácí Mubarak Suleiman, do přestávky vyrovnal Ladislav Almási. Ve druhém poločase na gól střídajícího Tomáše Chorého v závěru zareagoval hostující Roman Květ. Obhájce titulu podruhé za sebou ztratil body a neúplnou tabulku vede už jen o skóre před Mladou Boleslaví. Poprvé od květnového nedohraného derby se Spartou se Eden znovu zaplnil fanoušky.

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasněDomácí

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasně

Plot už dávno není jen hranicí pozemku. Majitelé domů od něj dnes čekají soukromí, skvělý vzhled, bezpečí pro děti i domácí mazlíčky, a hlavně co nejmenší starosti do budoucna. Zkušenosti společnosti Ploty Dobrý z tisíců realizací po celé republice ukazují, jak se požadavky českých zákazníků na oplocení za poslední roky proměnily.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook