Počasí dnes20 °C, zítra23 °C
Sobota 25. května 2024  |  Svátek má Viola
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Revoluce pro zaneprázdněné domácnosti a majitele domácích mazlíčků, to je Dreame H12 Dual

PR článek

Tyčový vysavač Dreame H12 Dual přináší revoluční řešení úklidu a stává se nepostradatelným pomocníkem pro každou zaneprázdněnou domácnost, včetně těch s domácími mazlíčky. Jedná se o všestranného pomocníka pro úklid díky svým unikátním funkcím pro mokré i suché čištění

Univerzální řešení pro všechny vaše potřeby

Dreame H12 Dual kombinuje schopnost mýt podlahy, vysávat koberce a čistit povrchy nábytku, což eliminuje potřebu mít několik různých čisticích zařízení. Tato všestrannost umožňuje uživatelům efektivně a snadno udržet svůj domov čistý, bez ohledu na typ nečistoty nebo povrchu.

Horkovzdušné sušení pro okamžitý návrat k normálnímu životu

Zvýšení kvality čištění s naší funkcí horkovzdušného sušení. Vytváří rychlý proud vzduchu o teplotě 55°C, jenž zaručuje, že podlahy a nábytek budou suché a připravené k použití za pouhých 30 minut. Ideální pro zaneprázdněný život, eliminuje čekání a zajišťuje, že je vaše domácnost ihned po čištění opět v suchu.

Perfektní čištění od okraje k okraji

Zažijte nepřekonatelnou čistotu s našim systémem čištění od okraje k okraji. Dreame H12 Dual je pečlivě navržen tak, aby se dostal až na 6mm od vašich soklů, čímž zajišťuje, že na žádném místě nezůstane špína. Od srsti a prachu po alergeny, zachytí vše, udržuje váš domov v perfektním a zdravém stavu pro vás a vaše blízké. Důvěřujte systému, který myslí na každý okraj.

Čtyři režimy čištění pro každou situaci

Dreame H12 Dual zvyšuje kvalitu čištění s jeho přizpůsobenými režimy pro jakoukoliv výzvu. Auto režim inteligentně upravuje čisticí výkon podle různých úrovní nečistot a zajišťuje efektivitu. Režim sání je speciálně navržen pro rychlé čištění tekutin a nechává podlahy okamžitě suché. Pro každodenní úkoly poskytuje Standardní režim spolehlivé čištění, zatímco Turbo režim nabízí intenzivní zvýšení výkonu pro hloubkové čištění. Jednoduše přepínejte mezi režimy, aby odpovídaly vašim potřebám.

Proč je Dreame H12 Dual ideální volbou?

Dreame H12 Dual představuje ideální kombinaci pohodlí, efektivity a výkonu, což z něj činí nezbytného pomocníka pro každou domácnost, a to zejména pro ty, které sdílejí svůj prostor s domácími mazlíčky. Jeho adaptabilita a pokročilé funkce nabízejí univerzální řešení pro váš úklid, šetří váš čas a umožňují vám užívat si domov bez kompromisů v čistotě.

Vyzkoušejte Dreame H12 Dual a zažijte novou úroveň čištění.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky podlaha, domov, čištění, čistota

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Revoluce pro zaneprázdněné domácnosti a majitele domácích mazlíčků, to je Dreame H12 Dual  |  Domácí  |  Drbna.cz

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.