středa 28. července 2021 Viktor

Počet diváků na fotbalových stadionech bude opět regulován. Test nebo očkování je podmínkou

Už jen několik dní zbývá do stratu dvou nejvyšších fotbalových lig v tuzemsku. Ligová fotbalová asociace před startem zveřejnila informace k regulaci diváků na stadionu. I v nadcházející sezoně tak bude omezen počet fanoušků na stadionech.

Utkání nejvyšších fotbalových soutěží může navštívit až pět tisíc diváků. U stadionů s větší kapacitou, konkrétně pak s kapacitou nad deset tisíc diváků, pak může být tento počet diváků navýšen až na 50 procent kapacity sedících diváků daného stadionu s tím, že v takovém případě musí být diváci usazeni tak, že mezi nimi bude ponecháno nejméně jedno neobsazené sedadlo.

Všichni diváci musí po dobu pobytu na stadionu mít nasazený respirátor a před vstupem se budou prokazovat dokladem o bezinfekčnosti, kterým může být PCR test ne starší než 7 dní, antigenní test ne starší než 72 hodin, doklad o prodělání nemoci COVID-19 v období předchozích 180 dní či certifikát o dokončení očkování nejméně před 14 dny.

Na rozdíl od minulé sezóny nejsou pro jednotlivé akce vydávána zvláštní pravidla a organizace utkání včetně stanovení maximálního počtu diváků na fotbalových stadionech se řídí všeobecně platnými opatřeními ministerstva zdravotnictví.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Luboš Vrabec

Štítky fotbal, koronavirus, opatření, diváci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Karel Janyška

ROK A PŮL TO DO VÁS O COVIDU-19 HUČÍM A VY NIC.

1.Podstatou všeho vědění je ryze vědecká a univerzální teorie spontánního řádu, ze kterého všechno pochází a čím je uspořádáváno. F.A.Hayek má za ni Nobelovu cenu už od roku 1974, viz jeho autobiografie. Je to nejvyšší vědění lidstva vůbec a už navždy.

2.První živá buňka a lidské tělo jsou tedy spontánním řádem také, jinak by nebyly a nežily.

3.Coronaviry jsou tu odpradávna a jsou replikací spontánního řádu zvířecího viru na spontánní řád lidského těla.

4.Coronavirům se lze ubránit velmi jednoduše, okamžitou aktivací imunitního systému, který jsou sebezáchovné, sebepořádací a seberegulační vlastnosti a účinky spontánního řádu lidského těla.

5.Aktivace imunitního systému však musí být provedena okamžitě po napadení, neboť s málo namnoženými viry si imunitní systém lehce poradí dříve, než by se namnožily a člověk onemocněl. Za moment napadení považujeme jakýkoliv pocit nachlazení, ne vraždící příznaky. To je už nevyléčitelná nemoc.

6.Přirozeným aktivátorem imunitního systému je normálně horečka, ale v případě coronaviru je to už pozdě. Proto teplotu těla zajistíme uměle jeho ohřátím zvenčí, stačí oblečením nebo přikrytím.

7.Testování napadení člověka covidem-19 je zcela zbytečné, drahé, nepřesné a zavádějící. Covid-19 je v těle zjištěn a za hodinu může být po něm, když je imunitní systém náhodně aktivován. Naopak. Test je negativní a za hodinu může být člověk nakažen a zdravotnická mašinerie ho považuje za nenakaženého.

8.Musíme tedy k sebeobraně člověka na základě jeho vlastních pocitů a to tak, že v době covidové budeme všechno co se nachlazení podobá považovat za covid. To je ovšem lidem bezpodmínečně nutno sdělovat dnes a denně ve sdělovacích prostředcích, zejména televizích. Nevědí o tom nic, vůbec nic. Ostatně stejně jako vy. Mrtví lékaři na covid-19 jsou toho důkazem.

9.Po tomto zjištěni, než bude vyvinuta jiné metoda, mám na mysli například bonbony s obsahem aktivátoru imunitního systému, člověk musí okamžitě, tedy ihned a bez vyjímek, provést to, co sděleno. Za hodinu až tři příjemného ohřívání těla bez jakýchkoliv léků je po všem, pokud byl zodpovědný a poctivý.

10.Tyto moje poznatky odvozené z teorie spontánního řádu a jeho replikací potvrzují čím dále, tím více poslední výsledky vědeckého bádání ze špičkových světových laboratoří. Bohužel však vědci k nim došli pokustónstvím a ne exaktním postupem, odvozeným od znalosti teorie spontánního řádu. O této teorii nemají dokonce ani tušení.

F.A.Hayek, myslitel myslitelů: "Vědec, který nebádá se znalostí teorie spontánního řádu, není hoden svého platu". Plně s jeho výroky a ryze vědeckými závěry souhlasím. Proto vím co vím, mimo jiné také to, že věda stojí na mylných základech, řečeno s mistrem... Dzp.

neděle, 18. července 2021, 09:13

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.