pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Útočník podle policie vyhrožoval, že zastřelí mě i rodinu, prozradil Babiš

, aktualizováno 28. února 2021, 13:37

Policie informovala letos 8. ledna premiéra Andreje Babiše (ANO), že existuje člověk, který chce zastřelit jeho i jeho rodinu. Policie potom střežila premiérův dům. Dotyčný člověk byl zatčen ve Španělsku. Premiér to dnes řekl v pořadu Partie Terezie Tománkové v CNN Prima News. Jeho manželka poté odcestovala do Dubaje a její snímky z Dubaje se objevily na sociálních sítích.

Jeho manželka měla dovoleno, aby cestovala do Dubaje, uvedl premiér.

"Ano, protože se bála," řekl Babiš k jejímu odjezdu do Dubaje. "A když nám křičeli před barákem, že jsme fašisti, tak rodina byla doma," dodal premiér.

Babiš řekl, že tuto informaci nechtěl prozrazovat v době, kdy se na něj za snímky valila vlna kritiky, protože jeho žena to nevěděla. "Teď se to dozvěděla, já jsem je vyhnal pryč," dodal.

Nejde o první případ vyhrožování premiérovi. Například v roce 2008 informoval server iHNED.cz, že tehdejšímu premiérovi Mirku Topolánkovi vyhrožuje anonym smrtí. Napsal Topolánkovi, že "kulka pro tebe je připravená."

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Facebook.com/AndrejBabis

Štítky ČR, Babiš, kriminalita, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jiří David

To jsou mezi námi vymaštěnci.....

neděle, 28. února 2021, 16:05

Karel Janyška

Lháři prolhaný !!! Dzp.

neděle, 28. února 2021, 15:42

Karel Janyška

ŘEŠENÍ PANDEMIE COVIDU-19, PROSTŘEDNICTVÍM NEJVYŠŠÍHO VĚDĚNÍ, TEORIE SPONTÁNNÍHO ŘÁDU. 1.Okamžitě změnit vědeckou taktiku z nynější praxe pokus-omyl při vyhledávání tzv. vakcín, tedy náhodných chemických sraženin, v taktiku výuky teorie spontánního řádu, tohoto už navždy nejvyššího vědění lidstva.2.Vycházejíce z této znalosti by bylo vědcům jasné, že lidské tělo je spontánním řádem se svými sebezáchovnými, sebepořádacími a seberegulačními vlastnostmi a účinky, tedy imunitním systémem. Ten stačí aktivovat včas a správně a on dokáže odrazit útok virů za chvíli a za velmi jednoduchých a bezpečných podmínek. Funkci evolucí vyvinutého imunitního systému je nutno posuzovat právě tak. Důkazem je, že jsme přežili miliony let bez zdravotnictví. 3.Okamžitě, tedy ihned, o této velmi jednoduché, bezpečné, levné a rychlé, historií vyzkoušené a nyní nejvyšší možnou vědou, tedy teorií spontánního řádu, podložené, možností informovat občany na ČT 24. Na tomto kanále bude povinně od rána do večera prezentována. 4.Spočívá v okamžitém zahřívání těla zvenčí, stačí oblečením a přikrytím, ihned po napadení viry, tedy ihned po prvním pocitu nachlazení, ten je s covidem stejný. Je signálem přítomnosti virů ještě málo namnožených a my si s takovým množstvím lehce poradíme, respektive náš imunitní systém, normálně aktivovaný až horečkou. My ji tedy tímto způsobem vyvoláme dříve, tím ho aktivujeme a on všechno zařídí. Od toho je genetickou evolucí, zejména však spontánním řádem vývoje a lidského těla, vygenerován. A je to. Člověk ani neonemocní. 5.Tento postup bude minimálně týden osvětlován na ČT 24 a za týden může být započato s jeho vymáháním od občanů. Za těchto velmi jednoduchých sebeobranných okolností je možno za jeho nedodržení klidně uložit občanovi sankce v podobě přiměřené finanční spoluúčasti na další léčbě po prošetření případu. 6.Za 40 let, co tuto metodu na vědeckou radu, která hovořila o ohřátí krve zhruba o půl stupně, provozuji, jsem nebyl ani jednou nemocen a zabrala v březnu 2020 i na covid-19. Za 3 hodiny bylo po něm. Otřesná zimnice mě přinutila k zásahu, za necelou hodinu horečka 39 a za další hodinu teplota 35,7 a bylo po všem. Po nastudování teorie spontánního řádu jsem tento postup podložil její aplikací a absolutně a dokonale s ním koreluje, potvrzuje ho a přesně zdůvodňuuje. 7.Tato metoda nemůže uškodit, je absolutně bezpečná a když nezodpovědní lidé ji použijí pozdě nebo lajdácky, další postup je dán státem. Tam se dostat nikomu nepřeji, je tam už více, než 20 tisíc mrtvých. TAK DO TOHO !!!

neděle, 28. února 2021, 15:41

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.