pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

FOTO: Miss & Mr. Look Bella Internet startuje. Komu dáte svůj hlas?

Dvanáct dívek a šest chlapců. Během nedávné tiskové konference byli veřejnosti představeni finalisté Miss & Mr. Look Bella, kteří se budou poslední listopadovou sobotu ucházet nejen o hlavní titul, ale také o Miss & Mr. Look Bella Internet. Partnerem kategorie jsou zpravodajské portály Drbna.cz.

Hlasovat a tím podpořit svého favorita můžete do 29. listopadu. Vítěz, který získá nejvíce „like“ pod fotkou, získá titul Miss & Mr. Look Bella Internet 2019 a hodnotné ceny partnerů.

HLASOVÁNÍ: Miss & Mr. Look Bella Internet

Během finálového večera tak nebude udělen jen hlavní titul, ale také tituly Miss & Mr. Look Bella World, pro dívku a muže, kteří pojedou Českou republiku a soutěž samotnou reprezentovat na jednu z pěti světových soutěží, kam soutěž své velvyslance vysílá. Udělen bude také titul nejlepší postavy Miss Look Bella Silueta a tituly partnera soutěže Miss & Mr. Look Bella Elan.

Vítězové soutěže opět získávají spoustu atraktivních cen od partnerů soutěže, od lyží od společnosti Elan, přes kuchyňské spotřebiče společnosti KitchenAid, po životní zážitek v podobě desetidenní cesty na Kapverdy, kdy tři vítězové a vítězky poletí s nadačním fondem Naděje Cabo Verde v roce 2020 pracovat s dětmi v rámci charitativního projektu Cabo Verde a kde budou také fotit pro partnery.  

FOTOGALERIE: Finalisté soutěže

pátek, 22. listopadu 2019, 11:36

Adéla Marková
Valentina Baťová

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto Look Bella

Štítky Praha, casting, soutěž, krása, Look Bella

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.