sobota 28. března 2020 Soňa

Lístky na poctu Gottovi se téměř vyprodaly za pár desítek minut

Jen několik desítek minut po dnešním zahájení prodeje vstupenek na pražský koncert Pocta Karlu Gottovi byly téměř všechny lístky vyprodány. Prodej začal v 10:00 a před 11:00 už zbývaly podle webů prodejců vstupenek jen desítky z tisícovek nabízených lístků. Gott zemřel po dlouhém boji s vážnou nemocí loni 1. října ve věku 80 let. Vzpomínkový koncert se bude konat 15. prosince v pražské O2 areně.

Na koncertě zazní podle organizátorů nejznámější a nejúspěšnější Gottovy písně v podání českých i slovenských zpěváků a muzikantů. O vstupenky, které nabídly prodejní sítě Ticketmaster a Ticketportal v ceně od 990 do 2290 korun, byl velký zájem. Už pouhou minutu po zahájení prodeje byla na webu Ticketportalu online fronta na lístky čítající asi tisícovku zájemců.

Po čtvrthodině prodeje už zbývaly ve většině ze zhruba čtyř desítek sektorů haly, v nichž byla místa k dispozici, jenom jednotky, či desítky míst. Po hodině od začátku prodeje ve všech sektorech dohromady zbyly desítky volných míst a některé sektory, včetně těch s nejdražšími lístky, byly vyprodány do posledního místa. Kapacita O2 areny se pohybuje až kolem 18.000 míst. Návštěvnický rekord O2 areny drží skupina Metallica, která při koncertu 2. dubna 2018 přivítala 20 174 diváků.

Gott loni v polovině září oznámil, že trpí akutní leukémií a ambulantně se léčí ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Vážné nemoci podlehl 1. října, zemřel krátce před půlnocí doma v kruhu své rodiny.

Autoři | Foto facebook.com

Štítky ČR, pop, hudba, Gott

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.